Nasz asortyment

 
1px Międzynarodowe Targi - SAWO 2024 0

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy Pożarnictwa i Ratownictwa - SAWO 2024

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2024, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku w Poznaniu, zapowiadają się jako wydarzenie bez precedensu. Tegoroczna edycja, będąca największą w historii, zgromadzi ekspertów i wystawców z całego świata, prezentujących najnowsze technologie i innowacje w branży BHP, pożarnictwa oraz ratownictwa. Znaczący wpływ na rosnące zainteresowanie targami mają wprowadzane nowe technologie oraz zmieniające się przepisy, co podkreśla dynamiczny rozwój sektora. Uczestnicy będą mieli okazję do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz demonstracjach, które pozwolą na wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk.

Wśród zapowiedzianych atrakcji znajdują się pokazy w specjalnie wydzielonych strefach, gdzie będzie można zobaczyć w akcji najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa pracy. Warto również zwrócić uwagę na konferencję "Zarządzanie dobrostanem psychicznym w miejscu pracy", organizowaną przez Fundację Kultury Bezpieczeństwa, która zgromadzi wybitnych specjalistów z tej dziedziny. Dodatkowo, SAWO 2024 to nie tylko targi, ale i miejsce debat na tematy ważne dla branży, co czyni je platformą do dyskusji o przyszłości i kierunkach rozwoju sektora ochrony pracy.

SAWO 2024 to także okazja do zapoznania się z ofertą międzynarodowych wystawców, takich jak SHOWA, Giasco Safety Shoes czy MALFINI, którzy prezentują swoje produkty i usługi. Wystawcy ci, jak i wielu innych, przyczyniają się do międzynarodowego charakteru targów, a ich innowacyjne podejście do produktów BHP przyciąga uwagę odwiedzających. Warto wspomnieć, że SAWO jest również miejscem, gdzie firmy mogą rywalizować o prestiżowy Złoty Medal MTP, co dodatkowo podnosi rangę tego wydarzenia.

Firma Kegel-Błażusiak, której sklep Fryda jest partnerem handlowym, jest znana z produkcji wysokiej jakości odzieży specjalistycznej. Ona również będzie obecna na nadchodzących targach. Jest to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w dziedzinie odzieży roboczej i odzieży ochronnej. Zapraszamy do odwiedzenia ich stoiska, gdzie specjaliści chętnie przedstawią Państwu szeroką ofertę produktów oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

Podsumowując, SAWO 2024 to nie tylko największa wystawa w historii, ale również kluczowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa. To tutaj tworzą się nowe trendy, nawiązuje się cenne kontakty biznesowe i promuje kultura bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Zapraszamy do Poznania, aby być częścią tej wyjątkowej imprezy, która mobilizuje całą branżę i ustanawia nowe standardy w dziedzinie bezpieczeństwa pracy.

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium