Nasz asortyment

 

Odpowiednio dobrane rękawiczki jednorazowe skutecznie chronią dłonie przed czynnikami szkodliwymi jak obtarcia, wysokie temperatury, substancje toksyczne czy substancje żrące. Stanowią także barierę dla drobnoustrojów chorobotwórczych. Po użyciu można w prosty sposób zdjąć je i zutylizować, unikając kontaktu z czynnikiem szkodliwym. W przeciwieństwie do rękawic wielorazowych, rękawiczki jednorazowe nie wymagają regularnego czyszczenia. Są też łatwiejsze w przechowywaniu. W ofercie naszego sklepu dostępne są przede wszystkim rekawiczki jednorazowe foliowe i nitrylowe.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kiedy wybrać rekawiczki jednorazowe foliowe?

Rękawiczki foliowe jednorazowe chronią przed zagrożeniami typu zawilgocenie czy zabrudzenie. Sprawdzają się także jako forma ochrony przed zakażeniem drobnoustrojami. Są stosowane głównie w sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych. Ich atutem jest niska cena, łatwość zakładania i zdejmowania oraz wygoda noszenia - skóra dłoni nie przegrzewa się podczas noszenia rękawiczek foliowych. Warto zauważyć, że nasze rękawiczki posiadają dodatkowe karbowanie, wzmacniające chwyt. Są też dopuszczone do kontaktu z żywnością i produktami spożywczymi na podstawie niezbędnych atestów.

Kiedy wybrać rękawiczki jednorazowe nitrylowe?

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe przypominają rękawiczki lateksowe, ale w przeciwieństwie do nich - nie uczulają. Takie modele rękawiczek jednorazowych doskonale sprawdzają się w branży kosmetycznej, medycznej czy gastronomicznej. Rękawice dobrze leżą, nie zsuwają się i osłaniają dodatkowo nadgarstki, podczas gdy rękawiczki foliowe są zazwyczaj dużo krótsze. Nasze rękawiczki jednorazowe nitrylowe posiadają dodatkowo teksturowane końcówki palców, poprawiające chwyt. Nadają się do kontaktu z żywnością i ograniczają przenoszenie zanieczyszczeń. W ofercie posiadamy także wzmocnione, grubsze rękawiczki nitrylowe z antypoślizgową strukturą diamentu, która poprawia nie tylko chwyt, ale także wentylację. Co ważne, nitrylowe rękawice są sprzedawane w kilku rozmiarach do wyboru, co pozwala dopasować je do dłoni damskich i męskich.

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium