Nasz asortyment

 

Dłonie należy chronić przed zagrożeniami za pomocą rękawiczek, w tym rękawiczek jednorazowych, które po kontakcie z czynnikiem szkodliwym wystarczy wyrzucić - nie ma potrzeby ich oczyszczania czy dezynfekowania. Najtańsze i najprostsze są w tym przypadku rękawiczki foliowe wykonane z polietylenu. Takie rękawice spotyka się przede wszystkim w supermarketach, w piekarniach czy na stacjach benzynowych. Są one przeznaczone do krótkotrwałego użytku, zwłaszcza dla klientów sklepów spożywczych.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Czym charakteryzują się rękawiczki foliowe?

Rękawiczki foliowe są przezroczyste, cienkie i wygodne w użytkowaniu. Chronią dłonie przed zabrudzeniem, zawilgoceniem czy kontaktem z drobnoustrojami chorobotwórczymi. Pozwalają zatem ograniczyć transmisję bakterii czy wirusów. Rękawiczka foliowa nie krępuje ruchów. Jest prosta do założenia i zdjęcia w taki sposób, aby nie doszło do kontaktu czystej skóry z czynnikiem szkodliwym. Warto pamiętać jednak, że rękawiczki foliowe nie są polecane do pracy z substancjami toksycznymi czy żrącymi - w tym przypadku lepiej sprawdzą się modele nitrylowe

Czym wyróżniają się nasze rękawice foliowe?

Większość rękawiczek foliowych wygląda podobnie. Mają one uniwersalny rozmiar - dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Takie rękawice nie przylegają ściśle do skóry, zatem nie powodują jej przegrzewania się. Są też użytkowane stosunkowo krótko, na przykład podczas zakupów. Nasze rękawiczki foliowe mogą pochwalić się delikatnym karbowaniem powierzchni, co przekłada się na lepszy chwyt. Poza tym posiadają niezbędne atesty świadczące o tym, że nadają się do kontaktu z żywnością i produktami spożywczymi. 

Rękawice foliowe mogą być stosowane samodzielnie lub jako dodatkowy wkład do rękawic wielorazowych. Nasze rękawiczki spełniają wymogi określone w rozporządzeniu Komisji UE oraz w rozporządzeniu WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach publicznych celem zapewnienia odpowiednich warunków sanitarno-epidemiologicznych i higienicznych.

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium