Nasz asortyment

 

Kozaki robocze

Konsument inwestujący w oferowane przez nas kozaki robocze może liczyć na bezpieczeństwo użytkowania na najwyższym poziomie. To profesjonalne obuwie przeznaczone dla hutników, spawaczy oraz odlewników pracujących w odlewniach metali, zakładach metalurgii oraz zakładach hutniczych jest certyfikowane na normę EN ISO 20349:2010. Oznacza to, że posiada ono ochronę przed cząsteczkami roztopionego metalu takiego, jak żelazo oraz aluminium. Dzięki spełnianym przez nie wymogą można je bez wahania wykorzystać do spawania.

Kozaki hutnicze z podnoskiem WELDER S3 HRO SRC Fe Al
Kod produktu: 7-8212-482-3019

Kozaki hutnicze z podnoskiem WELDER S3 HRO SRC Fe Al

Cena brutto:

549,80 zł

Cena netto: 446,99 zł

Kozaki robocze ocieplane — bezpieczeństwo użytkowania na najwyższym poziomie 

Nie bez znaczenia w kontekście bezpieczeństwa jest również fakt, iż dwugęstościowa podeszwa tych butów jest m.in. antypoślizgowa, olejoodporna, jak również odporna na krótkotrwałe oddziaływanie temperatur sięgających nawet 300 °C. Pełna ochrona została zapewniona użytkownikowi poprzez obecność takich elementów, jak m.in. awaryjne rozpięcie, dzięki któremu kozaki mogą zostać szybko zdjęte w wymagającej tego sytuacji, metalowego podnoska ochronnego oraz wkładki antyprzebiciowej i wodoodpornrnych wierzchów. Użytkownik ma zapewnioną wysoki poziom ochrony swoich palców przed uderzeniami. Buty te są również odporne na przebicie stopy od spodu.

Buty robocze kozaki — gwarancja doskonałej wytrzymałości i komfortu użytkowania na najwyższym poziomie

Ważnym czynnikiem wpływającym na właściwości ochronne produktów obecnych w tej kategorii jest wykorzystanie do ich produkcji niezwykle wytrzymałych materiałów, które są jednocześnie bezproblemowe w pielęgnacji. Dotyczy to przede wszystkim niezwykle odpornej podeszwy wykonanej z dzianiny laminowanej, za której sprawą są one odporne na ścieranie. Na komfort użytkowania, a także estetykę i jakość wykonania wpływa natomiast fakt, że oferowane przez nas kozaki robocze zimowe zostały wykonane z naturalnej skóry. Bogaty wybór rozmiarów sprawia, że każda osoba jest w stanie zainwestować w model najlepiej dostosowany do jej indywidualnych potrzeb, co również ma niebagatelny wpływ na wygodę użytkowania.

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium