Nasz asortyment

 

W laboratorium niezbędne jest odpowiednie obuwie. Porządne buty do laboratorium muszą być wygodne, z antypoślizgową podeszwą. Obuwie do laboratorium sprawdzi się na pewno i pozwoli pracować wygodnie oraz w sposób dający pełne zadowolenie każdej osobie. Jaka powinna być odzież do laboratorium? Powinna być wygodna, nie może krępować ruchów, powinna być przewiewna, aby pracownicy nie czuli dyskomfortu w upalne letnie dni.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wygodnie i w sposób estetyczny czyli odzież ochronna laboratoryjna

Odzież laboratoryjna powinna być wygodna, estetyczna, elegancka. Pracownicy w laboratorium pracują wspólnie, razem, dbając o solidność działania. Odzież ochronna laboratoryjna jest nowoczesna oraz bardzo starannie uszyta. W takiej odzieży pracuje się przyjemnie, nie pocąc się i nie czując skrępowania ruchów. 

Odzież laboratoryjna może być kolorowa

Obecnie oferowane są fartuchy białe, ecru, niebieskie. Zabezpieczają spodnie oraz koszule, chronią sukienki i spódnice. Wygodny ubiór laboranta jest podstawą. W tej pracy pracownik nieraz siedzi lub stoi przez wiele godzin, ma do czynienia z różnymi płynami oraz odczynnikami. Porządna ochrona jest niezbędna. Fartuch wykonany jest z bawełny, zapinany na zatrzaski ze stali nierdzewnej. Jedna naszywana kieszeń piersiowa oraz dwie dolne naszywane kieszenie sprawdzają się znakomicie. Rękawy oraz dolna część fartucha są starannie obrębione. Bawełna jest doskonałym materiałem takiego ubrania. Fryda.com.pl posiada w sprzedaży fartuchy damskie oraz męskie. Ubrania tego rodzaju można zmieniać często, warto mieć w szafie co najmniej kilka fartuchów. Po zakończonym dniu pracy fartuch trzeba wyprać, wysuszyć oraz wyprasować. 

Podsumowując, pracownicy laboratorium wykonują zawód medyczny. Powinni prezentować się estetycznie i pracować w odpowiednim ubraniu. Klapki lub chodaki medyczne są wygodne, nadają się do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, są starannie wyprofilowane oraz dopasowane do stóp użytkowników. Panie mogą wybrać klapki, crocsy lub tzw. chodaki. Dla panów jest podobna gama butów idealnych do pracy w laboratorium medycznym. 

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium