Nasz asortyment

 
1px Zobacz nasz kanał YouTube 0

Zobacz nasz kanał YouTube

Przyznamy się szczerze, że kanał nie odniósł oszołamiającego sukcesu. Przyczyn, jak to w życiu bywa było wiele. 

Jednak od początku kwietnia w naszym zespole pojawili się ludzie, którzy postanowili ożywić nasz kanał. Przemek w naszym przedsiębiorstwie zajmuje się sekcją e-commerce, natomiast Adam odpowiedzialny jest za media społecznościowe (FB, Instagram oraz właśnie YouTube). Adam ma przy tym doświadczenie w pracy z kamerą prowadzi bowiem z powodzeniem swój kanał na YouTube. 

W zeszłym tygodniu cześć naszego sklepu stacjonarnego posłużyła za mini studio. Pierwszymi produktami, które pokazaliśmy w filmie była linia produktów dla gastronomii, czyli bluza kucharska, spodnie oraz atestowane obuwie. Dla naszego pierwszego filmu przyjęliśmy formułę recenzji, której dokonał Przemek – kucharz amator z ogromną pasją do gotowania. W filmie możecie również zobaczyć ujęcia z hal produkcyjnych w których powstaje odzież robocza w tym między innymi produkty skierowane dla gastronomii. 

Chcemy rozwijać nasz kanał i naszym celem jest tworzenie filmów, które będą przede wszystkim dla Was wartościowe. Zdecydowaliśmy się na publikację nowego odcinka co dwa tygodnie.  

 

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium