Maseczka Jednorazowa Typu I - nowość! 0

Maska z certyfikatem - sprawdzony wybór

Maseczka jednorazowa wykonana jest z trójwarstwowej włókniny polipropylenowej, która ogranicza przenikanie nieczystości i drobnoustrojów. Wygodne mocowanie za pomocą elastycznych gumek pozwala na odpowiednie dopasowanie produktu do twarzy. Jest to istotne ponieważ właściwie założona, spełnia swoją rolę ochronną. Maseczkę należy zmieniać regularnie oraz wtedy, gdy jest ona zawilgocona.

Maseczka jednorazowa spełnia normę EN14683:2019. Norma ta, określa standardy w zakresie filtracji masek chirurgicznych. Następnie dzieli je na kilka rodzajów w zależności od tego jaki jest procentowy stopień filtracji. Określa się go jako współczynnik BFE. Maseczka jednorazowa trójwarstwowa dostępna w naszym sklepie ma Typ I, co oznacza, że zapewnia do 98,8% skuteczności filtracji bakteryjnej.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE MASECZKI JEDNORAZOWE >>>

Dla kogo maseczka typu I?

Maseczka typu I powinna być stosowana przede wszystkim przez pacjentów ośrodków zdrowia, szpitali oraz gabinetów lekarskich. Dzięki swoim właściwościom sprawdzi się także wśród innych osób, w celu zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się infekcji i w szczególnych sytuacjach takich jak epidemia lub pandemia.

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą artykułów BHP.

Komentarze do wpisu (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium