Nasz asortyment

 
1px Największy sklep z odzieżą roboczą na Podhalu! 0

Największy sklep z odzieżą roboczą na Podhalu!

Największy sklep z odzieżą roboczą na Podhalu!

Potrzebna odzież do pracy? Koniecznie odwiedź nasz sklep z odzieżą roboczą w Nowym Targu na ulicy Składowej 26, który znajduje się niecałe 3 km od centrum miasta (sklep przyfabryczny KEGEL-BŁAŻUSIAK). To co mamy do zaoferowania to ogromny wybór markowej odzieży, profesjonalna obsługa oraz duży parking przy sklepie. Dzięki lokalizacji przy magazynie producenta jesteśmy w stanie szybko realizować nawet duże zamówienia! W naszym sklepie znajdziesz następującą odzież do pracy:

  • odzież roboczą
  • odzież ochronną
  • odzież gastronomiczną
  • odzież medyczną
  • obuwie robocze
  • odzież HACCP
  • artykuły BHP (kaski, rękawice robocze itp.)

Zrobiliśmy ostatnio małe przemeblowanie, dzięki czemu udało się uzyskać więcej miejsca na zaprezentowanie większej ilości odzieży - teraz każdy regał odpowiada innej kategorii (osobny na odzież roboczą, odzież gastronomiczną, odzież medyczną, buty robocze itp.). W sklepie znajduje się również przymierzalnia, dzięki czemu przed zakupem można zmierzyć ubranie. Dla osób, które potrzebują omówić kwestie dostawy odzież itp. przygotowaliśmy specjalne miejsce, gdzie można usiąść i porozmawiać.

Odzież Robocza Nowy Targ

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby z okolicznych miejscowości takich jak: Nowy Targ, Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Rabka Zdrój, Myślenice, Ludźmierz, Szaflary, Biały Dunajec, Poronin lub wybierające się na urlop na południe do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego, natomiast osoby z dalszych regionów Polski zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym (dostawa na terenie całej Polski nawet w 24h!). 

Odzież Robocza Nowy Targ


Odzież robocza KEGEL-BŁAŻUSIAK:

Dostępna w naszym sklepie odzież robocza KEGEL-BŁAŻUSIAK charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, która przekłada się na trwałość i długi okres użytkowani. Ubrania robocze polskiego producenta są również bardzo wygodne i zapewniają odpowiedni komfort w trakcie noszenia a elegancki design to profesjonalny wygląd w pracy! Firma KEGEL-BŁAŻUSIAK produkuje swoją odzież w Nowym Targu (obok szwalni znajduje się nasz sklep) oraz w Ochotnicy Dolnej.

Odzież Robocza Podhale   Odzież Robocza Nowy Targ
     
Odzież Robocza Zakopane   Odzież Robocza Zakopane

 

Odzież Robocza Nowy Targ   Odzież Robocza Nowy Targ   Odzież Robocza Nowy Targ

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium