Nasz asortyment

 
1px Targi BeHaPe - fotorelacja 0

Targi BeHaPe - fotorelacja

Targi BeHaPe 2017 - fotorelacja:

Targi BeHaPe Katowice 2017

Co pokazaliśmy na targach?

W dniach 25-27 kwietnia 2017 w Katowicach odbyły się 18 Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe, w których mieliśmy przyjemność brać udział jako wystawca odzieży roboczej marki Kegel-Błażusiak. Na targach zaprezentowaliśmy m.in. odzież do pracy marki Kegel-Błażusiak z najnowszej kolekcji 111. Ubrania z tej kolekcji zdecydowanie odbiegają od klasycznej "topornej" odzieży roboczej i wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem zapewniającym profesjonalny wygląd w pracy ale również są wytrzymalsze i wygodniejsze. Warto podkreślić, że spodnie robocze No 5614 Camo Green z kolekcji 111 otrzymały Wyróżnienie II stopnia w konkursie Produktów Targów BeHaPe 2017! Całą odzież roboczą z kolekcji 111 można było zobaczyć i dokładnie obejrzeć na naszym stoisku - Ty możesz zobaczyć ją w naszym sklepie:

odziez do pracy kegel blazusiak

 

Targi BeHaPe 2017   Targi BeHaPe 2017   Targi BeHaPe 2017


Odzież, obuwie i...

Poza najnowszą kolekcją 111 zaprezentowaliśmy specjalistyczną odzież ochronną Kegel-Błażusiak w tym m.in. odzież multiochronną, odzież antyelektrostatyczną oraz odzież trudnopalną i dla spawacza. Nie zabrakło również sprawdzonych ubrań roboczych ze znanych i lubianych kolekcji WORK i EXPERT. Pokazaliśmy również najnowsze modele obuwia marki Kegel-Błażusiak. Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy również kilka niespodzianek takich jak np. spodnie robocze wyposażone w wzmocnienia z kevlaru i unikatowy kombinezon dla mechaników.

Targi BHP Katowice   Targi BHP Katowice   Targi BHP Katowice
         
Targi BHP Katowice   Targi BHP Katowice   Targi BHP Katowice


Dlaczego warto odwiedzić targi BeHaPe w Katowicach?

Targi BeHaPe 2017 odbyły się w międzynarodowym Centrum Kongresowym, które wywarło na nas bardzo pozytywne wrażenie. Wśród wystawców można było zobaczyć wiele znanych marek jak również nowe firmy z branży BHP, które na swoich stoiskach prezentowały odzież ochronną, specjalistyczne wyposażenie oraz usługi i szkolenia BHP. Osoby związane z branżą BHP mogły zobaczyć wiele ciekawych nowości i innowacyjnych rozwiązań. W czasie 3 dni targów nasze stoisko odwiedzili liczni goście zainteresowani nową kolekcją 111 i profesjonalną odzieżą do pracy. 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice   Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice   Targi BHP

 

BeHaPe 2017   BeHaPe 2017   BeHaPe 2017
         
BeHaPe 2017   BeHaPe 2017   BeHaPe 2017

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium