Nasz asortyment

 
1px Targi BeHaPe 2017 - zapraszamy! 0

Targi BeHaPe 2017 - zapraszamy!

Targi BeHaPe Katowice 

Targi BeHaPe 2017 - zapraszamy!

25-27 kwietnia 2017 Centrum Kongresowe w Katowicach (Plac Sławika i Antalla 1) - jeśli bezpieczeństwo w miejscu pracy jest dla Ciebie ważne, szukasz innowacyjnych rozwiązań związanych z BHP lub interesujesz się ochrona przeciwpożarową to musisz tam być! To właśnie w tych dniach odbędą się 18 Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2017! Oczywiście zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na nasze stoisko (numer 35), na którym zaprezentujemy profesjonalną odzież roboczą i ochronną znanej polskiej marki Kegel-Błażusiak (targi otwarte są w godzinach od 10:00-16:00). Jeśli nie chcesz czekać do targów to odzież do pracy polskiego producenta już dziś najdziesz na naszej stronie internetowej.

 Targi BHP 2017

Czym są targi BeHaPe 2017?

Katowickie targi BeHaPe co roku przyciągają wielu gości i wystawców z całego kraju co pozwala na łatwe nawiązanie ważnych kontaktów biznesowych. Jest to świetna do znalezienia najlepszych ofert i firm związanych z branżą bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej a dodatkowo osobiście porozmawiać ze specjalistami! W czasie targów BeHaPe prezentowane są również najnowsze technologie oraz rozwiązania związane z ochroną indywidualną i zbiorową. Targi to także platforma edukacji zasad przestrzegania bezpieczeństwa w miejscu pracy.

 Targi BeHaPe 2017

Koniecznie odwiedź stoisko numer 35!

Na targach BeHaPe zaprezentujemy odzież roboczą i ochronną polskiej marki Kegel-Błażusiak. Na naszym stoisku numer 35 będzie można zobaczyć m.in. najnowszą kolekcję odzieży do pracy z kolekcji "111" skierowaną do osób, które zwracają uwagę na komfort, wytrzymałość i profesjonalny wygląd odzieży w której pracują. Ubrania z nowej serii "111" posiadają szereg bardzo ciekawych, innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym "praca staje się przyjemnością". Jedno z ubrań z najnowszej kolekcji zostanie wystawione w konkursie planowanym przez organizatorów. Odwiedzając targi nie zapomnij odwiedzić również naszego stoiska - zapraszamy!

Targi BHP Katowice

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium