Nasz asortyment

 
1px Sandały robocze KOMFORT - nowy, praktyczny kolor! 0

Sandały robocze KOMFORT - nowy, praktyczny kolor!

buty robocze letnie   buty robocze meskie

Sandały robocze KOMFORT - nowy kolor!

Dużymi krokami zbliża się lato. Będzie ciepło ale nie ma się co martwić - firma Kegel-Błażusiak już przygotowała dla nas sandały robocze KOMFORT w nowym, praktycznym szarym kolorze. Obuwie dostępne jest w rozmiarach od 35 do 48, tak więc są to buty robocze zarówno damskie jak i męskie. Wszystkie letnie buty robocze polskiego producenta znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego:

Prawdziwe sandały robocze:

Polski producent zadbał o to aby sandały KOMFORT były zarówno wygodne i bezpieczne (obuwie spełnia normę EN ISO 20345). Wierzchy butów wykonano z naturalnej skóry dwoiny welurowej. Liczne wywietrzniki zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu sandały doskonale sprawdzają się w czasie pracy latem lub w ciepłych, ogrzewanych pomieszczeniach (ponadto obuwie posiada bardzo dobre właściwości higieniczne).

KOMFORT to sandał roboczy bezpieczne S1 + P czyli chronią palce stopy przed uderzeniem z energią do 200J, oraz charakteryzują się odpornością na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. Posiadają zabudowaną pięta oraz właściwości antyelektrostatyczne. Absorpcja energii w części piętowej amortyzuje stopę. Dodatkowo sandały posiadają wkładkę antyprzebiciową zabezpieczającą stopę przed przekłuciem. Podeszwa dwugęstościowa PU/PU jest antypoślizgowa.

obuwie robocze letnie   buty robocze damskie

Dla kogo?

Sandały Komfort to uniwersalne letnie buty robocze, które znajdą zastosowanie do pracy w: magazynach, budownictwie i przy pracach wykończeniowych, zakładach stolarskich oraz w pomieszczeniach, gdzie panuje jest cieplej i panuje wyższa temperatura powietrza (np. ogrzewane hale, suszarnie). Buty można z powodzeniem stosować wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko uderzenia w stopę. Ze względu na dużą ilość rozmiarów jest to obuwie robocze męskie i damskie.

sandały robocze

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium