Nasz asortyment

 
1px Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe czarne 0

Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe czarne

Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe czarne:

W naszej ofercie pojawiły się rękawiczki nitrylowe bezpudrowe w kolorze czarnym (sprzedawane w opakowaniach zawierających 100 sztuk). Mają one szerokie zastosowanie zarówno w medycynie (badania diagnostyczne) oraz w przetwórstwie żywności (kontakt z żywnością). Posiadają teksturowane powierzchnie na końcach palców, dzięki czemu zapewniają lepszy chwyt. Rękawiczki bezlateksowe dostępne są w sklepie:

 Rękawiczki nitrylowe czarne - sklep

rękawiczki nitrylowe bezpudrowe czarne

Zalety rękawiczek nitrylowych:

Rękawiczki nitrylowe wykonane są z wolnego od białek alergicznych syntetycznego kauczuku nitrylowego. Są więc bezlateksowe, dzięki czemu doskonale sprawdzają się u osób uczulonych na lateks. Ponadto są bezpieczne i można je używać przy produkcji żywności (rękawice dostępne w naszym sklepie mają specjalny atest).

Gdzie można ich używać?

Oferowane przez nas rękawice nitrylowe można używać jako rękawiczki diagnostyczne, lekarskie dentystyczne, pielęgniarskie, laboratoryjne oraz w patomorfologii i w wszelkiego rodzaju czynnościach terapeutycznych. Są również przystosowane do kontaktu z żywnością. Rękawiczki spełniają następujące normy:

  • Spełniają zasadnicze wymagania Dyrektywy o Wyrobach Medycznych 93/42/EWG zmienionej Dyrektywą 2007/47/WE dla wyrobów medycznych Klasy 1.
  • Spełniają przepisy Dyrektywy o Środków Ochrony Indywidualnej 89/686/EWG w Kategorii III.
  • Są zgodne z europejskimi normami: EN455, EN420 i EN374.
  • Produkowane są zgodnie z Systemami Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 i ISO 13485:2003 i posiadają certyfikat Jednostki Notyfikowanej 0120 SGS Yarsley (ICS), Królestwo Zjednoczone.

rękawice diagnostyczne

Dlaczego warto wybrać te rękawiczki?

Rękawiczki w kolorze czarnym są grubsze od niebieskich (waga: 3,6g dla rozmiaru M). Ponadto są to niejałowe, bezpudrowe rękawiczki o uniwersalnym kształcie (pasują na obie dłonie). Ponadto posiadają tzw. wykończenie mankietu - równomiernie rolowany brzeg. 

Pamiętaj!

Wszelkiego rodzaju rękawiczki diagnostyczne nitrylowe należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w suchym miejscu w temperaturze od 5°C to 30°C. Dla zachowania ich własności użytkowych należy je również chronić przed światłem słonecznym i kurzem. Zawsze sprawdzić przed użyciem i nie używać rękawic uszkodzonych. Po pracy, używane rękawice mogą być zanieczyszczone zakaźnymi lub innymi niebezpiecznymi substancjami. Należy się ich pozbyć zgodnie z obowiązującymi lokalnymi przepisami. Zakopywanie lub spalanie rękawic należy przeprowadzać w warunkach kontrolowanych.

rękawiczki nitrylowe diagnostyczne

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium