Nasz asortyment

 
1px Odzież trudnopalna i antyelektrostatyczna - NOWOŚĆ 0

Odzież trudnopalna i antyelektrostatyczna - NOWOŚĆ

Odzież Trudnopalna Antyelektrostatyczna


Odzież trudnopalna i antyelektrostatyczna - NOWOŚĆ!

Nasza kolekcja odzieży multiochronnej poszerzyła się o odzież trudnopalną antyelektrostatyczną marki Kegel-Błażusiak: bluzę, spodnie do pasa oraz spodnie ogrodniczki. Ubrania dostępne są w dwóch kolorach - niebieskim i granatowym. Nowa odzież trudnopalna antyelektrostatyczna przeznaczone jest do prac spawalniczych ręcznymi technikami spawania z niewielkimi ilościami rozprysków i kropli. Ubrania wykonano z wysokiej jakości tkaniny KBtextil z wykończeniem trudnopalnym PROBAN®. Cała kolekcja dostępna jest na naszej stronie internetowej:

Odzież robocza dla spawacza:

Nowa odzież trudnopalna antyelektrostatyczna przeznaczona jest do pracy podczas spawania lub procesów pokrewnych. Zabezpiecza ona spawacza przed zapaleniem w wyniku krótkotrwałego kontaktu ubrania z płomieniem oraz oddziaływaniem czynników gorących. Ponadto antyelektrostatyczne wykończenie zapewnia ochronę przed wyładowaniami iskrowymi, które mogłyby spowodować zapłon mieszanki wybuchowej.

Bluza ochronna dla spawacza   Bluza ochronna dla spawacza

Bluza ochronna dla spawacza - niebieska

  Bluza ochronna dla spawacza - granatowa

Certyfikowana odzież trudnopalna antyelektrostatyczna:

Odzież spełnia wymagania zasadnicze dla środków ochrony indywidualnej, które zawarte są w dyrektywie 89/686/EWG oraz w normach zharmonizowanych czyli:

  • EN ISO 13688:2013
  • EN ISO 11611:2015
  • EN ISO 11612:2015
  • EN 1149-5

Ubrania trudnopalne antyelektrostatczyne marki Kegel-Błażusiak zostały zakwalifikowane do 1 klasy (wzrost temperatury pod materiałem o 40 K, po działaniu co najmniej 15 kropli stopionego metalu, RHTI 24 ≥ 7s).

Poziom ochrony - odzież chroni użytkownika przed zapaleniem w wyniku krótkotrwałego kontaktu z płomieniem oraz oddziaływaniem czynników gorących:

  • rozprzestrzenianie płomienia - poziom A1 i A2
  • ciepło konwekcyjne - poziom B1
  • promieniowanie cieplne - poziom C1
  • rozpryski stopionego żelaza - poziom E3
  • ciepło kontaktowe - poziom F1
Ogrodniczki ochronne dla spawacza   Ogrodniczki ochronne dla spawacza

Ogrodniczki ochronne dla spawacza - niebieskie

  Ogrodniczki ochronne dla spawacza - granatowe


Komfort, trwałość i bezpieczeństwo:

Ubrania ochronne marki Kegel-Błażusiak łączą w sobie kilka istotnych cech. Posiadają wygodny fason, który nie tylko zapewnia wygodę w czasie pracy ale również świetnie się prezentuje zapewniając profesjonalny wygląd spawacza. Odzież polskiego producenta jest również wytrzymała zapewniając tym samym długi okres użytkowania (wytrzymałość wykończenia 50 prań). Odzież trudnopalna antyelektrostatyczna wykonana została z trudnopalnych tkanin bawełnianych zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa w czasie prac spawalniczych.  

Spodnie ochronne dla spawacza   Spodnie ochronne dla spawacza

Spodnie ochronne dla spawacza - niebieskie

  Spodnie ochronne dla spawacza - granatowe

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium