Nasz asortyment

 
1px Odzież przeciwdeszczowa Grosvenor 0

Odzież przeciwdeszczowa Grosvenor

Kurtka przeciwdeszczowa GROSVENOR pomarańczowa Kurtka przeciwdeszczowa GROSVENOR zielona

Kurtka przeciwdeszczowa GROSVENOR pomarańczowa

Kurtka przeciwdeszczowa GROSVENOR zielona
Spodnie przeciwdeszczowe GROSVENOR pomarańczowe Spodnie przeciwdeszczowe GROSVENOR zielone

Spodnie przeciwdeszczowe GROSVENOR pomarańczowe

Spodnie przeciwdeszczowe GROSVENOR zielone

Odzież przeciwdeszczowa Grosvenor:

Ciągle pada? Mamy dobrą wiadomość! W naszym sklepie pojawiła się odzież przeciwdeszczowa marki Grosvenor, dzięki której nie zmokniesz nawet podczas dużej ulewy. Aktualnie dostępne są kurtki przeciwdeszczowe oraz spodnie przeciwdeszczowe w kolorze zielonym i pomarańczowym wyposażone w taśmy odblaskowe. Odzież robocza przeciwdeszczowa marki Grosvenor należy do środków ochrony indywidualnej chroniących przed minimalnymi zagrożeniami i jest zgodna z wymogami Dyrektywy 89/686/EWG oraz EN ISO 13688:2013:

Odzież przeciwdeszczowa grosvenor sklep internetowy

Kurtka przeciwdeszczowa Grosvenor:

Klasyczna kurtka przeciwdeszczowa dostępna w kolorze zielonym lub pomarańczowym wyposażona w kaptur. Na uwagę zasługuje materiał, z którego jest wykonana - gruby poliuretan dobrze zabezpiecza nie tylko przed deszczem ale zapewnia kurtce dłuższy okres użytkowania (z pewnością jest to kurtka, która przetrwa nie jedną ulewę). Ponadto, naszym zdaniem na tle tańszych produktów tego typu znacznie lepiej prezentuje się na użytkowniku.

Dostępne w sklepie kurtki Grosvenor są również bardzo funkcjonalne. Posiadają m.in. praktyczne otwory wentylacyjne pod pachami i na plecach, które zwiększają komfort w czasie pracy. Ponadto kurtka posiada luźniejszy fason, dzięki czemu można ją bez problemu założyć na inną odzież wierzchnią typu polar lub bluzę. Na uwagę zasługują ściągacze umiesczone w rękawach, które zapobiegają dostawaniu się wody do środka zapewniając jednocześnie leprze przyleganie, kurtki do ręki. Zarówno kurtka przeciwdeszczowa pomarańczowa jak i zielona wyposażone są w taśmy odblaskowe, które w warunkach ograniczonej widoczności zapewniają lepszą widoczność osoby ja noszącej.

Kurtka przeciwdeszczowa GROSVENOR   Kurtka przeciwdeszczowa GROSVENOR
     
Kurtka przeciwdeszczowa pomarańczowa   Kurtka przeciwdeszczowa zielona
     
Kurtka robocza przeciwdeszczowa   Kurtka robocza przeciwdeszczowa
     
Kurtka przeciwdeszczowa zielona   Kurtka robocza przeciwdeszczowa


Spodnie przeciwdeszczowe Grosvenor:

Podobnie jak kurtki, spodnie są dostępne w kolorach pomarańczowym i zielonym. Spodnie Grosvenor wykonane zostały grubego poliuretanu co zapewnia im dłuższy okres użytkowania. Materiał ten również dobrze zabezpiecza przed zamoczeniem nawet w czasie długotrwałego deszczu. Spodnie mają luźny fason, co pozwala łatwo założyć je na zwykłą odzież (2 praktyczne kieszenie przelotowe umożliwiają korzystanie z kieszeni spodni znajdujących się pod odzież przeciwdeszczową). Aby zwiększyć dopasowanie spodni przeciwdeszczowych zostały one wyposażone w ściągacz w pasie. Taśmy odblaskowe umieszczone na nogawkach zapewniają lepszą widoczność użytkownika w czasie dużej ulewy co przekłada się na zwiększenie jego bezpieczeństwa.

Spodnie przeciwdeszczowe GROSVENOR pomarańczowe   Spodnie przeciwdeszczowe GROSVENOR zielone
     
Spodnie robocze przeciwdeszczowe   Spodnie robocze przeciwdeszczowe
     
Spodnie GROSVENOR   Spodnie GROSVENOR
     
Spodnie przeciwdeszczowe pomarańczowe   Spodnie przeciwdeszczowe zielone
     
Spodnie przeciwdeszczowe do pracy   Spodnie przeciwdeszczowe do pracy

 
Odzież robocza przeciwdeszczowa:

W naszym sklepie internetowym poza odzieżą Grosvenor znajdziesz również inną odzież roboczą przeciwdeszczową w różnych cenach. Posiadamy: kurtki, spodnie, płaszcze przeciwdeszczowe oraz gumowce. Ponadto znajdziesz wysokiej jakości odzież roboczą marki Kegel-Błażusiak przeznaczoną do różnego rodzaju prac (w tym specjalistyczną odzież ochronną). 

Odzież przeciwdeszczowa Grosvenor

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium