Nasz asortyment

 
1px Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności - NOWOŚCI! 0

Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności - NOWOŚCI!

Odzież ostrzegawcza pomoc drogowa   Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności

Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności - NOWOŚCI!

Wprowadziliśmy do naszej oferty kilka nowych, bardzo ciekawych produktów dedykowanych dla służb drogowych, pomocy drogowej, kierowców oraz innych osób, które potrzebują odzieży o wysokiej widzialności (High Visability). Certyfikowane bluzy, koszulki, czapki, spodnie, ogrodniczki i polary odblaskowe znajdziesz teraz na stronie naszego sklepu internetowego w kategorii Odzież Ochronna -> Ostrzegawcza:

 Odzież ostrzegawcza sklep internetowy

Bluzy Polarowe Odblaskowe:

Ze względu na dużą ilość zapytać wprowadziliśmy do sprzedaży bardzo wygodne i lekkie polary ostrzegawcze wyposażone w markowe taśmy odblaskowe 3M. Dostępne są one w dwóch fluorescencyjnych kolorach: żółtym i pomarańczowym, które zapewniają odpowiednią widoczność użytkownika zwiększającym tym samym jego bezpieczeństwo. Polary z odblaskami szczególnie polecamy kierowcom oraz osoba pracującym na drodze ("drogowcom" oraz pracownikom pomocy drogowej). Polary nie mechacą się - na zewnętrznej stronie posiadają antypilling. Bluzy robocze polarowe odblaskowe są certyfikowane zgodnie z międzynarodową normą EN ISO 20 471 2013 (odzież ostrzegawcza o wysokiej widoczności do użytku profesjonalnego - kategoria 3) oraz z międzynarodową normą EN ISO 13 688 2013 (odzież ochronna). 

Bluzy Polarowe Odblaskowe Bluzy Polarowe Odblaskowe Polar ostrzegawczy Polar odblaskowy
Bluzy Polarowe Odblaskowe Bluzy Polarowe Odblaskowe Polar ostrzegawczy Polar odblaskowy

Koszulka ostrzegawcza z odblaskami:

Wygodna koszulka ostrzegawcza idealnie sprawdzi się w czasie cieplejszych dni. Będą z niej zadowoleni nie tylko zawodowi kierowcy i pracownicy pomocy drogowej ale również Ci, którzy chcą być lepiej widoczni po zmroku (rowerzyści, piesi itp). Koszulka wykonana dostępna jest w kolorze żółtym (fluorescencyjnym), który zapewni lepszą widoczność użytkownika. Koszulka podobnie jak polary wyposażona została w markowe i certyfikowane taśmy odblaskowe 3M. Koszulka również jest certyfikowana zgodnie z międzynarodową normą EN ISO 20 471 2013 (odzież ostrzegawcza o wysokiej widoczności do użytku profesjonalnego - kategoria 2) oraz z międzynarodową normą EN ISO 13 688 2013 (odzież ochronna).

Koszulka ostrzegawcza Koszulka ostrzegawcza Koszulka odblaskowa Koszulka odblaskowa

Czapka odblaskowa:

Profesjonalna czapka odblaskowa z daszkiem stanowi uzupełnienie oferty odzież ostrzegawczej o intensywnej widzialności. Czapka wykonana została w kolorze żółtym (fluorescencyjnym) a daszek i tylne zapięcie wykończone paskiem odblaskowym, dzięki czemu osoba ją nosząca jest lepiej widoczna zarówna z przodu i z tyłu.

Czapka odblaskowa z daszkiem Czapka odblaskowa z daszkiem Czapka odblaskowa Czapka ostrzegawcza

Jakie normy powinna spełniać odzież ostrzegawcza?

Certyfikowana odzież ostrzegawcza powinna spełniać normę normę EN 471 . Najważniejszym zadaniem odzieży ostrzegawczej o wysokiej widzialności jest zapewnienie bezpieczeństwa w sytuacjach ograniczonej widzialności. Dlatego odzież tego typu stosowana jest przez służby drogowe, pomoc drogową, kierowców itp. Ubrania ostrzegawcze wykonywane są w połączeniu tkaniny o intensywnej barwie (pomarańczowej lub żółtej) i elementów odblaskowych takich jak np. taśmy odblaskowe. 

Odzież ostrzegawcza   Ubrania ostrzegawcze

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium