Nasz asortyment

 
1px Odzież do pracy Bielsko Biała - nowa wystawa! 0

Odzież do pracy Bielsko Biała - nowa wystawa!

Odzież Robocza Bielsko Biała

Odzież do pracy Bielsko Biała - nowa wystawa!

Szukasz wygodnej i trwałej odzieży do pracy? Zapraszamy do naszego sklepu bhp w Bielsku Białej na ulicy Żywieckiej 91 (możesz wygodnie zaparkować samochód na parkingu - wjazd na parking od ul. Krasickiego 2). Ostatnio przeprowadziliśmy bardzo duże przemeblowanie - teraz odzież robocza, gastronomiczna, medyczna oraz obuwie do pracy mają swoje własne regały. Dzięki temu bardzo łatwo i wygodnie przejrzysz wszystkie ubrania z naszej bogatej kolekcji. Oto jak prezentuje się wnętrze sklepu po przemeblowaniu: 

Odzież Robocza Bielsko Biała   Odzież Medyczna Bielsko Biała   Odzież Robocza Bielsko Biała
         
Obuwie robocze Bielsko Biała   Odzież Gastronomiczna Bielsko Biała   Odzież Gastronomiczna Bielsko Biała


Co u nas znajdziesz?

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne ubrania do pracy marki Kegel-Błażusiak. Odzież tego producenta charakteryzuje się komfortem użytkowania, nowoczesnym designem zapewniającym profesjonalny wygląd w pracy oraz dużą wytrzymałością, która przekłada się na długi okres użytkowania ubrań. W naszym sklepie znajdziesz:

  • odzież roboczą,
  • odzież medyczną,
  • odzież gastronomiczną,
  • odzież haccp,
  • obuwie do pracy
  • artykuły bhp
  • rękawice robocze

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych oraz małe i duże firmy. Posiadamy przymierzalnie, dzięki czemu można na miejscu przymierzyć odzież. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz duży wybór odzieży i obuwia. W razie pytań zadzwoń do nas: (+48) 881 703 703; (+48) 33 822 95 85.

Ubrania Gastronomiczne Bielsko Biała   Odzież Medyczna Bielsko Biała   Odzież Gastronomiczna Bielsko Biała
         
Odzież gastronomiczna Bielsko Biała   Ubrania Robocze Bielsko Biała   Odzież do pracy Bielsko Biała

Warto zobaczyć:

W naszym punkcie w Bielsku Białej pojawiła się właśnie odzież robocza z najnowszej kolekcji 111 marki Kegel-Błażusiak! Są to ubrania, które zdecydowanie wychodzą poza ramy normalnej odzieży roboczej. Ubrania z najnowszej kolekcji to odzież, którą założysz nie tylko do pracy ale również do codziennego użytku. Ponadto odznacza się wyjątkowym komfortem użytkowania a wszystko dzięki innowacyjnym rozwiązaniom takim jak np. Stretch - Relax, które sprawiają, że odzież dopasowuje się do ruchów użytkownika! Dodatkowo odzież sygnowana znakiem 111 jest wytrzymalsza (posiada dodatkowe wzmocnienia w których zastosowano mocny materiał Cordura oraz trwalszy splot RipStop). Na uwagę zasługuje również panelowa konstrukcja odzieży, która sprawia, że odzież jest nie tylko bardzo wygodna ale również lepiej leży na użytkowniku a przez to świetnie się prezentuje!

Rękawice Robocze Bielsko Biała

A co jeśli nie mogę przyjechać?

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich "ludzi pracy" z Bielska Białej i okolic oraz osoby przyjezdne do odwiedzenia naszego punktu z odzieżą roboczą. Jeśli nie możesz nas odwiedzić koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy, gdzie znajdziesz całą naszą ofertę i zrobisz wygodne i bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu:

Odzież Robocza Bielsko Biała

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium