Nasz asortyment

 
1px Odzież Robocza - kolor ciemny popiel 0

Odzież Robocza - kolor ciemny popiel

Bluza robocza ciemny popiel Ogrodniczki robocze ciemny popiel Spodnie robocze ciemny popiel

Odzież Robocza - kolor ciemny popiel:

Wiemy jak bardzo lubicie kolekcję Standard marki Kegel-Błażusiak dlatego uzupełniliśmy ją o nową odzież roboczą w bardzo praktycznym kolorze - ciemny popiel. W naszym sklepie pojawiły się bluzy, ogrodniczki i spodnie robocze polskiego producenta. Tą i inną odzież roboczą Kegel-Błażusiak znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej:

 odzież robocza ciemny popiel sklep intenetowy

Więcej niż Standard:

Ubrania robocze z kolekcji Standard charakteryzują się bardzo dużą trwałością nawet w czasie długotrwałej eksploatacji. Odzież robocza z kolekcji Standard wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny Klopman IND, która sprawia, że odzież bardzo dobrze radzi sobie nawet z wielokrotnym praniem (charakteryzuje się bardzo niską kurczliwością oraz wysoką trwałością kolorów). Odpowiednia mieszanka bawełny i poliestru oraz gramatura tkaniny łączy to co w odzieży roboczej najważniejsze - wytrzymałość z komfortem użytkowania. 

Bluza robocza ciemny popiel Ogrodniczki robocze ciemny popiel Spodnie robocze ciemny popiel
Bluza robocza - ciemny popiel  Ogrodniczki robocze ciemny popiel  Spodnie robocze ciemny popiel

Znana i lubiana:

Kolekcję standard nasi Klienci lubią nie tylko za trwałość ale również funkcjonalny i klasyczny design, który doskonale sprawdza się praktycznie w każdej pracy. Bluza wyposażona jest w dwie praktyczne kieszenie piersiowe zapinane na napy, spodnie do pasa w 4 kieszenie a ogrodniczki aż w 5 kieszeni. Ciemny popielaty (szary) kolor dobrze maskuje zabrudzenia. Warto dodać, że odzież robocza z kolekcji Standard (bluzy, spodnie i ogrodniczki) dostępne są w 8 kolorach!

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium