Nasz asortyment

 
1px Kurtka Robocza Ostrzegawcza BLIZAR norma EN 471 i EN 340 0

Kurtka Robocza Ostrzegawcza BLIZAR norma EN 471 i EN 340

 Kurtka robocza ostrzegawcza BLIZAR  Kurtka robocza odblaskowa BLIZAR

Kurtka Robocza Ostrzegawcza BLIZAR norma EN 471 i EN 340:

W naszym sklepie internetowym pojawiła się kolejna ciekawa kurtka robocza z taśmami odblaskowymi spełniająca normę EN 471:2003 (odzież ostrzegawcza). Kurtka robocza ostrzegawcza BLIZAR (bo o niej mowa) to doskonały wybór dla osób pracujących w warunkach ograniczonej widoczności w przestrzeni otwartej - sprawdzi się ona w przypadku służb drogowych, pomocy drogowej, pracowników służ porządkowych itp. Tą i inne kurtki robocze odblaskowe znajdziesz na stronie sklepu internetowego w menu po lewej stronie po wybraniu Odzież Ochronna (CE) - Odzież Ostrzegawcza (CE) lub po prostu klikając przycisk poniżej: 

Kurtki robocze odblaskowe sklep internetowy

Bądź widoczny i nie marznij!

BLIZAR to kurtka robocza ocieplana stworzona do pracy w niskich temperaturach - posiada przedłużony dół oraz kołnierz typu stójka za zintegrowanym kapturem, który docenisz kiedy zacznie wiać lub zrobi się na prawdę chłodno (kurtka spełnia normę EN 340:2003 - odzież ciepłochronna). Natomiast naszyte na kurtce cztery pasy odblaskowe (znak CE kategoria II) przydadzą się, kiedy zrobi się ciemno lub zacznie padać. 

Kurtka robocza ostrzegawcza BLIZAR Kurtka robocza odblaskowa BLIZAR

Informacje techniczne:

Jak przystało na prawdziwą kurtkę roboczą, BLIZAR wykonana jest w 100% z poliestru. Kurtka dostępna jest w kolorze żółto-granatowym typowym dla odzieży ostrzegawczej. Zapinana jest na na zamek, kryty plisą na mocne napy. Kaptur chowany w kołnierzu to praktyczne rozwiązanie. Nie zabrakło również praktycznych kieszeni umożliwiających przechowanie telefonu komórkowego oraz potrzebnych w czasie pracy drobiazgów i dokumentów. Wywietrzniki pod pachami zapewniają lepszą wentylację zwiększając komfort pracy. 

Kurtka robocza z taśmami odblaskowymi   Kurtka robocza z odblaskami   Kurtka robocza ocieplana

Pasy odblaskowe (znak CE kategoria II)

  Kieszeń na telefon   Wywietrzniki

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium