Nasz asortyment

 
1px Koszula Trudnopalna i Antyelektrostatyczna 0

Koszula Trudnopalna i Antyelektrostatyczna

Koszula trudnopalna antyelektrostatyczna

Koszula Trudnopalna i Antyelektrostatyczna:

Firma Kegel-Błażusiak, polski producent odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej wypuściła na rynek profesjonalną koszulę trudnopalną o właściwościach antyelektrostatycznych. Jest ona już dostępna w naszym sklepie internetowym:

 Koszule trudnopalne antyelektrostatyczne - sklep internetowy

Koszula do prac spawalniczych:

Nowa koszula trudnopalna i antyelektrostatyczna przeznaczona jest do prac spawalniczych ręcznymi technikami spawania z niewielkimi ilościami rozprysków i kropli (chroni ona użytkownika przed zapaleniem w wyniku krótkotrwałego kontaktu z płomieniem oraz oddziaływaniem czynników gorących). Ponadto zapewnia ochronę przed wyładowaniami iskrowymi które mogą spowodować zapłon mieszanki wybuchowej. Koszula robocza trudnopalna i antyelektrostatyczna należy do odzieży ochronnej (wyrób spełnia wymagania zasadnicze dla środków ochrony indywidualnej zawarte w dyrektywie 89/686/EWG oraz w normach zharmonizowanych) - spełnia normy EN ISO 13688:2013, EN ISO 11611:2015, EN ISO 11612:2015, EN 1149-5).

 Odzież Trudnopalna

Odzież antyelektrostatyczna

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo...

Koszula wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny KBtextil (skład 99% bawełna, 1% Włókno antystatyczne). Wytrzymałość wykończenia wynosi 50 prań. Koszula antyelektrostatyczna i trudnopalna jest bardzo komfortowa w użytkowaniu - zapinana jest na praktyczne, wygodne napy. Z lewej strony znajduje się kryta kieszeń piersiowa zapinana na napę. Długie rękawy zostały wykończone mankietami również zapinanymi na napy. Dół jest lekko zaokrąglony. Koszula dostępna jest w praktycznym popielatym kolorze.

Koszule trudnopalne antyelektrostatyczne

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium