Nasz asortyment

 
1px Ciepłe rękawice robocze na zimę 1

Ciepłe rękawice robocze na zimę

 

Rękawice robocze ocieplane

Ciepłe rękawice robocze na zimę:

Najwięcej ciepła ucieka przez głowę oraz ręce i nogi. Dlatego w czasie pracy na dworze lub w chłodni warto posiadać nie tylko dobrą kurtkę i spodnie ale również rękawice robocze ocieplane, które zabezpieczą dłonie przed zamarzaniem. Jeśli szukasz takich rękawic to znajdziesz je w naszym sklepie:

 rękawice robocze ocieplane - sklep internetowy

Rękawice robocze ocieplane:

Dostępne w naszym sklepie rękawice doskonale sprawdzą się zimą w czasie pracy na zewnątrz oraz w nieogrzewanych i zimnych pomieszczeniach (w magazynie lub w chłodni). Rękawiczki wykonano z pętelkowej przędzy akrylowej powleczonej gumą, dzięki czemu zapewniają one ciepło i zabezpieczają ręce przed zmarznięciem (mróz nie będzie już taki straszny). Rękawice spełniają również normę EN ISO 388 i EN ISO 511.

Rękawice robocze gumowe ocieplane Rękawice robocze zimowe

Lepszy chwyt:

Rękawice robocze powleczono gumą, która daje lepszy chwyt. Wszystko dzięki porowatej strukturze gumy, która zapewnia dobrą chwytność, nie powodując usztywnienia rękawic. Guma, którą zastosowano w rękawicach odznacza się wysoką jakością, która gwarantuje większą wytrzymałość rękawicy. Rękawice są elastyczne, dzięki czemu dobrze dopasowują się do dłoni. Ponadto to zarówno tkanina i oblanie odporne są na rozdarcie oraz powstanie pęknięć.

 Rękawice robocze zimowe

Podsumowanie:

Ocieplane rękawice robocze warto stosować wszędzie tam, gdzie panuje niska temperatura w czasie pracy: na zewnątrz i w pomieszczeniach (magazyn, chłodna lub na budowie). W czasie dużego mrozu warto zadbać o pozostałe części ciała i założyć czapkę kurtkę oraz odpowiednie spodnie. W przypadku kilkugodzinnej pracy w niskiej temperaturze warto rozważyć zakup odzieży termoaktywnej (również dostępnej w naszym sklepie w zakładce bielizna termoaktywna). 

Rękawice robocze na mróz

1px Komentarze do wpisu (1)

RENATA
18 listopada 2018

WITAM INTERESUJĄ MNIE REKAWICE DLA PRACOWNIKÓW PORZĄDKOWYCH PRACUJACYCH NA ZEWNĄTRZ ORAZ CZAPKI ORAZ ODZIEŻ TERMOAKTYWNA PROSZĘ O OFERTY WEDŁUG NOWYCH NORM Odpowiedź administratora: Witam Pani Renato. Proszę o przesłanie zapytania na adres e-mail: sklep@fryda.com.pl. Niestety nie mamy żadnych danych kontaktowych, aby wysłać do Pani ofertę.

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium