Nasz asortyment

 
1px Bluza kucharska JEANS - nowa kolekcja! 0

Bluza kucharska JEANS - nowa kolekcja!

Bluza Kucharska JEANS

Bluza kucharska JEANS - nowa kolekcja!

W naszym sklepie mamy ostatnio bardzo dużo ciekawych nowości z odzieży gastronomicznej. Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością nowa kolekcja JEANS w której skład wchodzi: bluza kucharska Jeans, zapaska kelnerka Jeans oraz fartuch kucharski Jeans. O zapasce i fartuchu pisaliśmy już w poprzednich wpisach na naszym blogu, dlatego dzisiaj chcielibyśmy skupić się na najnowszej bluzie kucharskiej. Odzież gastronomiczna z wyjątkowej kolekcji Jeans jest już dostępna na stronie naszego sklepu internetowego: 

 Bluza Kucharska Jeans sklep internetowy

Jeansowa bluza kucharska?

Nowa bluza kucharska polskiej marki Kegel-Błażusiak widniejąca pod numerem 3647 dedykowana jest dla kucharzy i szefów kuchni, którzy chcą się wyróżnić oraz cenią sobie komfort odzieży w której gotują. Kitel został wykonany z wysokiej jakości tkaniny typu jeans Lauffenmühle Rebecca le Chef. Materiał ten w odróżnieniu od klasycznego jeansu jest gładki a jego powierzchnia miękka i przyjemna w dotyku co przekłada się na dużą wygodę użytkowania bluzy. W tkaninie zastosowano dodatkowo Elastofin, który również znacznie zwiększa komfort pracy. Podsumowując - zastosowany materiał sprawia, że kitel świetnie się prezentuje i zapewnia wyjątkową wygodę w czasie wielu godzin pracy. 

Bluza kucharska Jeans   Bluza kucharska Jeans
     
Bluza kucharska Jeans   Bluza kucharska Jeans

Praktyczne rozwiązania:

Nowa jeansowa bluza kucharska posiada wiele praktycznych, przydatnych w czasie pracy rozwiązań. Po pierwsze zapinana jest na wytrzymałe zatrzaski, dzięki czemu kitel można szybko i wygodnie zapiąć. Ponadto nierdzewne zatrzaski są dużo bardziej wytrzymałe od klasycznych guzików i zdecydowanie lepiej radzą sobie w praniu. Na uwagę zasługują również wywietrzniki umieszczone pod pachami, które zapewniają lepszy przepływ powietrza. 

Bluza kucharska Jeansowa   Bluza kucharska Jeansowa
Wywietrzniki na rękawach pod pachami.  

Rękawy długie z możliwością wywinięcia.

Bluza kucharska Jeansowa   Bluza kucharska Jeansowa

Podkrój szyi wykończony kontrastową stójką.

  Zapinana na zatrzaski.

Pokaż swoją bluzę kucharską a powiem Ci kim jesteś:

Od dawna wiadomo, że wygląd ma znaczenie. Dlatego polski producent zadbał o to, aby jego nowa bluza kucharska prezentowała się fantastycznie i zapewniała profesjonalny wygląd w pracy. Udało się to osiągnąć poprzez zastosowanie kilku ciekawych elementów. Bluza kucharska Jeans posiada elegancki fason a sylwetka użytkownika została dodatkowo podkreślona za pomoc cięć modelujących umieszczonych z boku. Dodatkowo podkrój szyi został wykończony ciemniejszą stójką, która delikatnie odcina się na tle całej bluzy. Całość dopełniają piękne beżowe nici, które również subtelnie odznaczają się na materiale. Tak powinna wyglądać nowoczesna bluza kucharska

Nowoczesna Bluza Kucharska   Nowoczesna Bluza Kucharska
     
Elegancka Bluza Kucharska   Bluzy Kucharskie Jeans
     
 Kitel Kucharski Jeans    Kitel Kucharski Jeans
     
 Elegancka Bluza Kucharska    Bluzy Kucharskie Jeans

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium