Nasz asortyment

 
1px Apteczka HACCP - wyposażenie dla gastronomii i przemysłu spożywczego! 2

Apteczka HACCP - wyposażenie dla gastronomii i przemysłu spożywczego!

Apteczka HACCP

Apteczka HACCP - wyposażenie dla gastronomii i przemysłu spożywczego!

W naszej ofercie dostępne jest już profesjonalna apteczka HACCP posiadająca wkład apteczny zgodny normą Unii Europejskiej. Bez wątpienie jest to apteczka, którą warto posiadać w miejscu pracy nie tylko ze względu na obowiązujące przepisy ale jej wyposażenie, które jest adekwatne do występujących w gastronomii i przemyśle spożywczym zagrożeń. Apteczka spełniająca wymogi HACCP dostępna jest w naszym sklepie internetowym:

Apteczka HACCP sklep internetowy

 

Apteczka HACCP Apteczka HACCP
Apteczka pierwszej pomocy HACCP Posiada rączkę ułatwiającą transport.
Apteczka gastronomiczna Apteczka gastronomiczna
Stelaż umożliwiający powieszenie na ścianie. Łatwe i wygodne otwieranie.


Apteczka HACCP wyposażenie:

Apteczka, która powinna znaleźć się na wyposażeniu lokalu gastronomicznego lub zakładu przetwórczego różni się od klasycznej apteczki przemysłowej nie tylko kolorem ale również wyposażeniem. Apteczka HACCP zawiera m.in. opatrunki hydrożelowe na wypadek oparzeń, płyn do odkażania rąk, worki foliowe na lekarstwa pracowników oraz specjalne plastry z aluminiowym paskiem pod opatrunkiem (takie plastry wykrywane są przez detektory metali oraz na rentgenie X-ray). Ponadto plastry są w kolorze niebieskim co ma ułatwić ich wykrycie w żywności na wypadek ich odklejenia. Oto wyposażenie apteczki HACCP dostępnej w naszym sklepie:

Wyposażenie apteczki HACCP

1. Opatrunek indywidualny G 2 szt.
2. Opaska elastyczna 4 m x 6 cm 2 szt.
3. Opaska elastyczna 4 m x 8 cm 1 szt.
4. Chusta trójkątna 2 szt.
5.

Zestaw plastrów wykrywalnych:
10 szt. 1,9 x 7,2 cm

10 szt. 2,5 x 7,2 cm

1 kpl.
6. Rękawiczki jednorazowe nitrylowe 10 szt.
7. Zestaw do płukania oka 1 szt.
8. Koc ratunkowy 1 szt.
9. Ustnik do szt. oddychania 1 szt.
10. Kompres 10x10 (pak po 2szt.) 3 szt.
11. Chusta opatrunkowa 60 x 80cm 2 szt.
12. Opatrunek Hydrożelowy 3 szt.
13. Płyn do odkażania rąk Skinman Soft 1 szt.
14. Worek foliowy 5 szt.
15. Nożyczki 14,5 cm 1 szt.
16. Opatrunek/siatka opatrunkowa typu codofix 1 szt.
17. Instrukcja udzielania pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych 1 szt.

 Apteczka HACCP wyposażenie

Apteczka HACCP przepisy:

W każdym miejscu pracy bez względu na to czy jest to hotel, restauracja, zakład mięsny itp. powinna znajdować się odpowiednio wyposażona apteczka pierwszej pomocy. Apteczka to jednak nie wszystko - potrzebne jest również wyznaczona osoba (pracownik), który będzie umiał tej pomocy udzielić. To na pracodawcy spoczywa obowiązek stworzenie odpowiedniego systemu pierwszej pomocy w zakładzie pracy. Obowiązek ten wynika z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 – Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650 z późn. zm.). Warto podkreślić, że ilość, usytuowanie i wyposażenie punktów pierwszej pomocy oraz apteczek powinny być ustalone w porozumieniu z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami.

Apteczka HACCP przepisy

Jaką apteczkę HACCP wybrać?

Zastanawiasz się jaką apteczkę HACCP wybrać? Dostępna w naszym sklepie apteczka pierwszej pomocy HACCP posiada nie tylko odpowiedni wkład apteczny ale umieszczona jest również w praktycznym i łatwym w czyszczeniu opakowaniu z rączką ułatwiającą przenoszenie. Opakowanie posiada kontrastowy, wyróżniający kolor. Do zestawu dołączony jest stelaż umożliwiający zamontowanie apteczki na ścianie w łatwo dostępnym i widocznym miejscu. Wnętrze apteczki posiada zdejmowane przegrody co umożliwia ułożenie jej wyposażenia w najwygodniejszy dla użytkownika sposób.  

Apteczka pierwszej pomocy HACCP

1px Komentarze do wpisu (2)

Marek Zadernowski
21 kwietnia 2018

Czy istnieje zamówienie takiej apteczki dla przemysłu spożywczego ale bez tego napisu HACCP (czy można go zetrzeć)- potrzebuję 6 sztuk dla moich klientów. A napis HACCP na apteczce może sugerować audytorowi, ze nie mamy bladego pojęcia o HACCP i nie rozróżniamy go od dobrych praktyk produkcyjnych. Marek Zadernowski

Piotr
30 kwietnia 2018

Witam Panie Marku. Bardzo proszę o wskazanie w jakiej branży prowadzi działalność Klient, dla którego potrzebuje Pan apteczki?

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium