Nasz asortyment

 
1px Polska edycja MasterChef JUNIOR już na wiosnę! 0

Polska edycja MasterChef JUNIOR już na wiosnę!

W tym roku (21.02.2016) rusza polska edycja znanego na całym świecie programu kulinarnego z udziałem dzieci czyli MasterChef Junior! Kulinarne reality-show będzie emitowane przez telewizję TVN (zapowiedź programu). W programie wezmą udział dzieci w wieku od 8 do 13 lat, które lubią gotować i posiadają w tej dziedzinie wyjątkowe umiejętności. Możemy pochwalić się, że nasz sklep ubiera uczestników programu w odzież gastronomiczną: fartuchy (małe i duże) i bluzy kucharskie! Bluzy oraz fartuchy kucharskie dla małych kucharzy będą już niebawem dostępne na stronie internetowej naszego sklepu:

MasterChef Junior

 Fartuch MasterChef Junior  Fartuch MasterChef Junior

MasterChef JUNIOR - zmiana w jury:

Skład jury uległ lekkiej zmianie. Obok znanych nam z poprzedniej edycji MasterChefa dla dorosłych: Michele'a Moran i Anny Starmach pojawi się Mateusz Gessler - pasjonat gotowania i właściciel restauracji "Warszawa Wschodnia". Mateusz Gessler wystąpił już w roli jurora w programie Top Chef.

 MasterChef Junior Polska  MasterChef Junior Polska

Gotowanie i rywalizacja:

Młodzi pasjonaci gotowania będę rywalizować w programie o tytuł pierwszego „MasterChefa Juniora” w Polsce. Będzie to niełatwa rywalizacja ponieważ z pośród kilkuset uczestników do finałów zakwalifikuje się tylko 14 osób a tylko jedna z nich otrzyma wspomniany tytuł „MasterChefa Juniora”. W Warszawie, Krakowie, Gdyni i Poznaniu już odbyły się castingi, które miały na celu wytypowanie dzieci o największych talentach kulinarnych. Wcześniej program MasterChef JUNIOR, można byłoby obejrzeć w takich krajach jak: Australia, USA, Brazylia, Belgia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Włochy, Szwecja, Portugalia, Rosja, Filipiny, Indie, Indonezja, Izrael, Tajwan, Tajlandia. W planach jest również program w Wietnamie!

 Bluza MasterChef Junior Fartuch MasterChef Junior 

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium