Nasz asortyment

 
1px Odzież robocza ostrzegawcza z taśmami 3M 0

Odzież robocza ostrzegawcza z taśmami 3M

Odzież robocza odblaskowa Odzież robocza odblaskowa

Odzież robocza ostrzegawcza z taśmami 3M:

W naszym sklepie dostępna jest już certyfikowana odzież robocza ostrzegawcza marki Schmidt (ubrania tej marki znane są z dobrego stosunku ceny do jakości). W skład kolekcji odzieży odblaskowej o intensywnej widzialności wchodzą bluzy odblaskowe, spodnie odblaskowe i ogrodniczki odblaskowe. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego, gdzie dostępna jest pełna oferta odzieży ostrzegawczej:

Odzież robocza odblaskowa Odzież robocza ostrzegawcza Odzież robocza ostrzegawcza Odzież robocza ostrzegawcza
Odzież robocza odblaskowa Odzież robocza odblaskowa Odzież robocza ostrzegawcza Odzież robocza ostrzegawcza

 

Odzież ostrzegawcza High Visability:

Odzież robocza odblaskowa marki Schmidt spełnia normy EN ISO 20471 i EN 13688. Ubrania zostały uszyte z materiałów o wysokiej widzialności i intensywnej barwie (Hi Vis) - dostępne są w dwóch kolorach pomarańczowym i zielonym. Ponadto na odzieży naszyto markowe taśmy odblaskowe 3M Scotchlite o szerokości 5 cm. Odzież odblaskowa spełniająca normę EN ISO 20471 ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi w warunkach ograniczonej widoczności z tego powodu odzież Schmidt sprawdzi się np. jako odzież dla drogowców lub pomocy drogowej.

Ogrodniczki robocze odblaskowe Ogrodniczki robocze odblaskowe Ogrodniczki robocze z odblaskiem
Ogrodniczki robocze odblaskowe Ogrodniczki robocze z odblaskiem Ogrodniczki robocze odblaskowe


Odzież stworzona do pracy:

Odzież odblaskowa Schmidt została stworzona z myślą o pracy. Szereg praktycznych rozwiązań znacznie ułatwia pracę oraz eksploatację odzieży. Przykładowo miejsca szczególnie narażone na zabrudzenia takie jak np. mankiety rękawów, dolna część nogawek, klapki kieszeni wykonano z trudno brudzącej się tkaniny o ciemno granatowym kolorze. Dzięki takiemu rozwiązaniu ubrania przez dłuższy czas lepiej się prezentują zapewniając tym samym użytkownikowi profesjonalny wygląd w pracy. Z kolei materiał z którego wykonana jest odzież Schmidt posiada wysoki stopień ochronności przed brudem, olejami, wiatrem i wodą. Ponadto ubrania posiadają dużą ilość zapinanych i otwartych kieszeni, które ułatwiają przechowywanie potrzebnych w trakcie pracy przedmiotów.

 

Spodnie robocze odblaskowe Spodnie robocze odblaskowe Spodnie robocze odblaskowe Spodnie robocze odblaskowe

Wygoda i wytrzymałość:

Bluzy, spodnie i ogrodniczki ostrzegawcze Schmidt posiadają wygodny fason zapewniający niezbędny w pracy komfort. Odzież wykonana jest z trwałej tkaniny - mieszanka: 20% bawełna i 80% poliester (gramatura 280 g/m2). Do uszycia ubrań zastosowano wytrzymałe nici HEAVY DUTY zwiększających żywotność ubrań.

odzież odblaskowa pomoc drogowa odzież odblaskowa pomoc drogowa Odzież o intensywnej widzialności

 

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium