Nasz asortyment

 
1px Odzież dla uczniów gdzie kupić? 0

Odzież dla uczniów gdzie kupić?

Odzież robocza dla uczniów Odzież gastronomiczna dla uczniów Odzież medyczna dla uczniów


Odzież dla uczniów gdzie kupić?

Dużymi krokami zbliżą się wrzesień a wraz z nim rok szkolny. Uczniowie oraz praktykanci szkół technicznych, gastronomicznych i medycznych będą potrzebować odzieży roboczej na zajęcia. Gdzie kupić odzież dla uczniów? Najlepiej w naszym sklepie - od lat ubieramy różnego rodzaju szkoły i zakłady przyjmujące uczniów na praktykę. Posiadamy duży wybór odzieży w bardzo atrakcyjnych cenach, którą możemy dostarczych nawet w 24h na terenie całej Polski. Z nami wygodnie i szybko skompletujesz potrzebne ubranie/ubrania. Ponadto pomożemy w dobrze odpowiedniego rozmiaru.

 Odzież dla uczniów sklep


Odzież robocza dla ucznia:

Posiadamy odpowiednią odzież dla uczniów szkół technicznych i mechanicznych. W skład bogatej oferty wchodzą: bluzy, spodnie/ogrodniczki, buty, czapki rękawice itp. Najczęściej wybierana jest odzież marki Kegel Błażusiak z kolekcji WORK, która lubiana jest ze względu na dużą trwałość i profesjonalny wygląd odzieży. Bardzo popularna jest również odzież Schmidt z kolekcji ECO charakteryzująca się dobrym stosunkiem ceny do jakości. 

Odzież robocza dla ucznia Odzież robocza dla ucznia Odzież robocza dla ucznia


Odzież gastronomiczna dla ucznia:

Dla uczniów szkół gastronomicznych i hotelarskich przygotowaliśmy specjalną odzież do zajęć praktycznych w kuchni w skład, której wchodzą eleganckie i wygodne bluzy i spodnie kucharskie oraz czapki i obuwie. Duża ilość wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Materiały z których wykonana jest odzież są najwyższej jakości, dlatego odzież gastronomiczna marki Kegel Błażusiak jest chętnie wybierana nie tylko przez uczniów ale również zawodowych Kucharzy.

Odzież gastronomiczna dla ucznia Odzież gastronomiczna dla ucznia Odzież gastronomiczna dla ucznia


Odzież medyczna dla ucznia:

Praktyka w szpitalu? Zajęcia w laboratorium? Odzież medyczna dla uczniów, praktykantów i studentów szkół medycznych składa się z fartuchów, bluz, spodni oraz obuwia medycznego. Ubrania dostępne są w różnych kolorach i odznaczają się wygodą użytkowania, eleganckim wyglądem oraz długim okresem użytkowania. Ze względu na swoje właściwości odzież marki Kegel Błażusiak używana jest przez profesjonalnych lekarzy. 

Odzież medyczna dla ucznia Odzież medyczna dla ucznia Odzież medyczna dla ucznia


Dobra szkoła = dobry zawód

Od lat pomagamy w doborze najlepszej odzieży do pracy i praktyki. Dodatkowo wspieramy różne inicjatywy zachęcające młodych ludzi do podjęcia edukacji umożliwiającej znalezienie w przyszłości atrakcyjnej pracy. Poniżej film z jednego pokazów odzieży gastronomicznej dla uczniów zorganizowanego przez nasz sklep w czasie Pierwszych Gastronomicznych Targów Edukacji i Pracy:

 


Odzież dla uczniów - przepisy w Polsce:

Szczegółowe informacje dotyczące odzieży i bhp dla uczniów w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach znaleźć można w "Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z dnia 22 stycznia 2003 r.).

Dokładnie temat odzieży dla uczniów omówiono w rozdziale 2, § 28: "Uczniów pracujących w warsztatach, laboratoriach i pracowniach szkolnych w celu zabezpieczenia przed działaniem niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia czynników, a także ze względu na wymagania sanitarnohigieniczne, zaopatruje się w niezbędne środki ochrony indywidualnej oraz odzież i obuwie robocze."

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium