Nasz asortyment

 
1px Najlepsza odzież robocza? 0

Najlepsza odzież robocza?

markowa odziez robocza

Najlepsza odzież robocza?

Na polskim rynku dostępna jest odzież do pracy różnych krajowych i zagranicznych producentów. Która z nich jest najlepsza? Odpowiedź nie jest oczywista bo przecież poza najwyższą jakością liczy się również szybka dostawa, powtarzalność produktów i wygoda zakupu. Całe szczęście możesz mieć to wszystko!

Jesteśmy sklepem przyfabrycznym jednego z największych polskich producentów odzieży roboczej Kegel-Błażusiak. Możemy dostarczyć Ci markową odzież roboczą wykonanej z wysokiej jakość materiałów nawet w 24h na terenie całego kraju. Znajdujemy się bezpośrednio przy magazynie, co znacznie ułatwia zaopatrzenie naszych odbiorców w odzież do pracy. Zapraszamy do naszego sklep internetowy, gdzie znajdziesz całą kolekcję dobrej odzieży odzieży roboczej oraz łatwo i szybko możesz złożyć zamówienie:

odziez robocza sklep interntowy

Polska odzież robocza - DOŁĄCZ DO NAS!

Szukasz polskich produktów? Chcesz wspierać polskich producentów i polską gospodarkę? Świetnie trafiłeś!

Odziez.fryda.com.pl od 1998 roku jako sklep przyfabryczny polskiego producenta odzieży roboczej pomaga krajowym przedsiębiorstwom ubierać się w najwyższej klasy POLSKĄ ODZIEŻ ROBOCZĄ! Zdecydowana większość produktów dostępnych w naszym sklepie to odzież i obuwie robocze marki Kegel Błażusiak, z którą jesteśmy związani od początku istnienia naszego sklepu.

Naszym celem jest propagowanie polskiej odzieży roboczej, która jest zdecydowanie lepszej jakości niż importowana odzież zagraniczna oraz wyróżnia ją atrakcyjna cena i nowoczesne wzornictwo. Wybierając polskie ubranie robocze wspierasz również polski przemysł i miejsca pracy. Jesteśmy zdania, że polscy producenci (nie tylko odzieży roboczej) tworzą produkty równie dobre a nawet lepsze niż zagraniczna konkurencja.

 polska odziez robocza  dobra odziez robocza dobra odziez robocza 

Wspierajmy polską gospodarkę razem!

Dołącz do naszej inicjatywy i zapisz się na nasz newsletter - wybierz spośród kilku kategorii odzieży do pracy:  

zapis newsletter

Zobacz co zyskasz zapisując się:

- informacje o nowościach w polskiej odzieży roboczej,

- atrakcyjne rabaty, upusty i promocje na odzież marki Kegel Błażusiak

- wiele cennych i ciekawych informacji

Dlaczego Kegel-Błażusiak?

Odzież robocza marki Kegel-Błażusiak bez wątpienia należy do jednych z najlepszych w Polsce. Składa się na to kilka czynników: materiały z których wykonana jest odzież, technologia produkcji oraz dbałość o najwyższą jakość wykonania. Firma korzysta z doskonałych tkanin: Klopman i KB Textil, których skład jest odpowiednio dopasowany do konkretnego typu odzieży (roboczej, gastronomicznej, medycznej). Firma Kegel Błażusiak do szycia używa markowych, bardzo trwałych nici marki Coats. Dzięki temu ubrania polskiego producenta są bardzo wytrzymałe.

Na uwagę zasługuje nowoczesny i niezwykle funkcjonalny design. Ubrania świetnie się prezentują, zapewniając użytkownikowi elegancki i profesjonalny wygląd w pracy. Duża ilość praktycznych kieszeni znacznie ułatwia przechowanie różnego rodzaju potrzebnych przedmiotów. Sprawdzony krój to również komfort i wygoda użytkowania.

 polska odziez robocza polska odziez robocza   najlepsza odziez robocza

Polskie ubrania robocze Kegel Błażusiak:

Firma Kegel-Błażusiak powstała w 1979 roku w miejscowości Nowy Targ. Rozpoczęła swoją działalność jako niewielka rodzinna wytwórnia wytwarzająca odzież roboczą. Pierwsza produkcja odbywała się w prywatnym domu rodziny Błażusiaków. Niewielkie przedsiębiorstwo zatrudniało na początku kilka osób. Pierwsze krawcowe, szyły odzież roboczą ręcznie, na zwykłych maszynach.

Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu oraz ludziom o wielkiej pasji firma zaczęła się prężnie rozwijać. Wyniku czego podjęto decyzje o zmianie lokalizacji firmy i budowie 3 nowoczesnych zakładów produkcyjnych. Znajdowały się one w Ochotnicy Dolnej i Nowym Targu, a następnie w Jabłonce. W przedsiębiorstwie zaczęto zatrudniać coraz więcej ludzi a zwykłe maszyny zastąpiono automatami, które pozwoliły przyśpieszyć produkcję i sprawiły, że wykonywane produkty stały się jeszcze bardziej precyzyjne.

Następnym krokiem było wzbogacenie oferty o kolejne ciekawe, wysokiej jakości produkty. Obecnie firma Kegel-Błażusiak to dobrze działające przedsiębiorstwo zatrudniające przeszło 500 wykwalifikowanych pracowników w trzech dużych i nowoczesnych fabrykach. Firma sprzedaje swoją odzież poprzez sieć partnerów handlowych z czego jednym z wiodących jest Przedsiębiorstwo Fryda prowadzący sklep przyfabryczny w Nowym Targu oraz salon firmowy w Bielsku-Białej.

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium