Nasz asortyment

 
1px Krótka zapaska kelnerska na napy - nowe wzory! 0

Krótka zapaska kelnerska na napy - nowe wzory!

 krótka zapaska kelnerska  krótka zapaska kelnerska

Krótka zapaska kelnerska na napy - nowe wzory!

W naszym sklepie pojawiły dwa bardzo ciekawe wzory krótkiej zapaski kelnerskiej (czarna i w pepitę), które zdecydowanie ułatwią życie zarówno kelnerek jak i samych restauratorów. W jaki sposób? Zobacz sam :)

 

4 powody dla których każdy pokocha nowe zapaski:

1) Łatwe i szybkie zakładanie:

Nowe zapaski kelnerskie są dostępne w naszym sklepie od kilku dni i już zyskały dużą aprobatę Klientów. Po pierwsze ich ogromną zaletą jest to, że są zapinane na praktyczne i wygodne napy, które umożliwiają bardzo łatwe i szybkie założenie zapaski (koniec z problematycznym wiązaniem pasków).

jak wiązać zapaskę kelnerską

2) Możliwość dopasowania rozmiaru:

Po drugie zapięcie na napy umożliwia duży zakres dopasowania obwodu pasa do użytkownika a to oznacza, że jedną zapaskę mogą nosić różne osoby. Eliminuje to problem doboru odpowiedniego rozmiaru i czyni zapaskę wygodniejszą w użytkowaniu (wystarczy przepiąć napy w zapasce aby zwiększyć lub zmniejszyć jej rozmiar).

zapaska kelnerska na napy zapaska kelnerska na napy  zapaska kelnerska na napy 

3) Wygląd, który zapamiętają Twoi klienci:

Nowe zapaski kelnerskie świetnie się prezentują zapewniając kelnerką profesjonalny i elegancki wygląd. Odznaczające się na materiale napy wyglądają ciekawie i stylowo. Krótka zapaska kelnerska w kolorze czarnym to klasyka gatunku, które zawsze świetnie wygląda, natomiast zapaskę kelnerska w pepitę to coś dla osób, które szukają ciekawego ale eleganckiego wzoru.

czarna zapaska kelnerska   czarna zapaska kelnerska
 krótka zapaska kelnerska  krótka zapaska kelnerska

4) Kupujesz raz na długi czas:

Kolejną dużą zaletą zapasek jest trwały materiał z którego są wykonane i który zapewnia im długi okres użytkowania. Same mapy są nierdzewne i można je bez obaw wielokrotnie prać. Zapaski posiadają wykończenie antymnące które ułatwia prasowanie.

krótka zapaska kelnerska  krótka zapaska kelnerska 
 zapaska kelnerska w pepite  zapaska kelnerska w pepite

Co dalej?

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Nowe krótkie zapaski kelnerskie powstały w oparciu o sugestie i spostrzeżenia Restauratorów i Kelnerek, które na co dzień używają naszej odzieży. Dzięki temu możemy zaoferować odzież gastronomiczną, która nie tylko jest wygodna i dobrze wygląda ale spełnia również potrzeby użytkownika. Nowe zapaski kelnerskie na napy dostępne są tylko u nas ;) Wkrótce w naszyj ofercie pojawi się również nowy wzór fartucha przedniego dla kucharzy i kelnerek.

fartuch kucharski pepita

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium