Nasz asortyment

 
1px Koszulki Polo do pracy - duży wybór! 0

Koszulki Polo do pracy - duży wybór!

 koszulki polo do pracy koszulki polo do pracy   koszulki polo do pracy

Koszulki Polo do pracy - duży wybór!

Czy może być coś wygodniejszego niż koszulka polo wykonana w 100% z bawełny? Raczej nie, dlatego uzupełniliśmy ich kolekcję o nowe kolory. Teraz macie jeszcze większy wybór waszych ulubionych koszulek do pracy - wszystkie znajdziecie na naszej stronie (jeśli szukasz innego koloru skontaktuj się z nami - patrz zakładka KONTAKT):

 Koszulki Polo Sklep Internetowy

Koszulka Polo - uniwersalna odzież robocza?

W pracy najważniejszy jest komfort i wygoda. Nic więc dziwnego, że koszulki polo są bardzo chętnie używane zarówno jako odzież do restauracji jak i na budowę (wielu z naszych Klientów lubi je tak bardzo, że używa ich również poza pracą).

Inną zaletą koszulek polo jest ogromny wybór kolorów (dużo większy niż w przypadku klasycznej odzieży do pracy). Dzięki temu można wybrać kolor, w którym się najlepiej wygląda lub który pasuje do barw firmy. Aby zapewnić sobie lub pracownikom profesjonalny wygląd proponujemy koszulki polo z nadrukiem firmowym lub haftem.

koszulki polo robocze   koszulki polo robocze koszulki polo robocze 

Polówki do pracy dobre na wszystko?

Koszulki polo to doskonały wybór do pracy jednak należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Koszulki polo, dzięki temu, że wykonane są w 100% z bawełny zapewniają większy komfort w czasie pracy, jednak ma to również wpływ na ich wytrzymałość. W przypadku "konkretnych" prac budowlanych lepiej wybrać bluzy robocze wykonane z mieszanki poliestru i bawełny (taka odzież nie tylko dłużej wytrzyma ale również zapewni większe bezpieczeństwo użytkownikowi przed przetarciami itp.).

Należy pamiętać również o tym, że na pewnych stanowiskach wymagana jest odzież robocza spełniająca odpowiednie normy. 

 koszulki polo do restauracji koszulki polo do restauracji  koszulki polo do restauracji 
 polówki do pracy  polówki do pracy  polówki do pracy
 koszulka polo robocza  koszulka polo robocza  koszulka polo robocza

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium