Nasz asortyment

 
1px Fartuch sklepowy - nowy ciekawy model! 1

Fartuch sklepowy - nowy ciekawy model!

fartuch sklepowy fartuch sklepowy

Fartuch sklepowy - nowy ciekawy model!

Potrzebny fartuch do sklepu? Właśnie wprowadziliśmy nowy, bardzo ciekawy model z praktycznym rękawem 3/4, który sprawdzi się w sklepach spożywczych, cukierniach, piekarniach i restauracjach. Fartuch dostępny jest już na naszej stronie internetowej:

Fartuch sklepowy - sklep internetowy 

Profesjonalny wygląd personelu:

Coraz więcej małych i średnich sklepów zaczyna dbać o profesjonalny wygląd personelu. To dobrze bo duża część ich Klientów zwraca uwagę nie tylko na jakość sprzedawanych produktów ale również na wygląd obsługujących je osób. Dlatego warto zadbać o to aby pracownicy sklepu prezentowali się jak najlepiej (warto rozważyć również umieszczenie haftu z logo firmy na ubraniach).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sklepikarzy i właścicieli restauracji wprowadziliśmy do naszej oferty nowy fartuch, który dobrze się prezentuje. Fartuch posiada elegancki kołnierz oraz pasek do wiązania. Kontrastowe rękawy, kołnierz oraz lamówki kieszeni (w kolorze białym z czerwonymi paskami) świetnie się prezentują.

fartuch do sklepu spożywczego fartuch do sklepu spożywczego

Praktyczny rękaw 3/4:

Praktyczne wywijane rękawy zapinane są za pomocą nap, co znacznie ułatwiają pracę w sklepie spożywczym (można je podwinąć kiedy robi się ciepło lub wykłada się towar). Fartuch wygodnie nosi się zarówno z podwiniętymi jak i zawiniętymi rękawami. Odpowiednia długość (nieco powyżej kolan) sprawia, że fartuch sklepowy dobrze zabezpiecza spodnią odzież przed pobrudzeniem i jest jednocześnie bardzo komfortowy w użytkowaniu.

Fartuch do sklepu Fartuch spożywczy

Uniwersalne zastosowanie:

Nowy fartuch znajdzie zastosowanie nie tylko w sklepach spożywczych ale również w cukierniach, piekarniach oraz restauracjach. Doskonale sprawdzi się również jako ubiór dla personelu sprzątającego (fartuch dla sprzątaczki) oraz dla osób odpowiedzialnych za wykładanie towar na pułkach.

Fartuch sklep Fartuch spożywczy

1px Komentarze do wpisu (1)

Markena
18 kwietnia 2020

Witam chciałbym kupić fartuch Odpowiedź Administratora: Niestety ten model fartucha nie jest już dostępny w sprzedaży. Zapraszamy jednak do przejrzenia naszej oferty na www.fryda.com.pl. Z pewnością uda się Pani znaleźć coś dla siebie!

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium