Nasz asortyment

 
1px Bluzka Kelnerska z krótkim rękawem - nowość! 0

Bluzka Kelnerska z krótkim rękawem - nowość!

Słyszymy bardzo wiele pozytywnych opinii o naszej nowej bluzce kelnerskiej z długim rękawem. Zachęceni tak dobrym przyjęciem tego produktu postanowiliśmy wprowadzić do oferty model z krótkim rękawem! 

Bluza kelnerska sklep

 Bluzka Kelnerska z krótkim rękawem Bluzka Kelnerska z krótkim rękawem 

Tajemnica sukcesu?

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli bluz kelnerskich - czym wyróżnia się nowy model? Tajemnica tkwi w eleganckim wyglądzie i klasycznej bieli! Personel odpowiedzialny za obsługę gości w restauracji lub hotelu musi dobrze się prezentować. Stylowa bluzka kelnerska z krótkim rękawem doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku kelnerek, recepcjonistek itp. Innym atutem białej bluzki jest jej "uniwersalność" - dobrze komponuje się z większością kolorów spódnic i zapasek.

Bluzka Kelnerska z krótkim rękawem   Bluzka Kelnerska z krótkim rękawem

Wygląd to nie wszystko:

Dostępna w naszym sklepie bluzka kelnerska z krótkim rękawem wykonana jest z materiału z przewagą bawełny co zapewnia dużą wygodę w czasie pracy. Odpowiednia gramatura na poziomie 130 g/m2 pozwala zachować odpowiedni przepływ powietrza zwiększając tym samym komfort użytkowania odzieży. Krótki rękaw świetnie sprawdzi się w pomieszczaniach, gdzie jest cieplej (pasuje również do krótkich spódnic i zapasek).

Bluzka Kelnerska z krótkim rękawem   Bluzka Kelnerska z krótkim rękawem

Masz wybór!

Na stronie internetowej naszego sklepu znajdziesz kilka sprawdzonych i wypróbowanych modeli bluzek i koszul kelnerskich. Postawiliśmy na klasyczną biel i czerń, która świetnie się prezentuje i pozwala na łatwy wybór dodatkowych elementów odzieży (zapasek, spódnic, kamizelek - dostępnych również w sklepie). W śród dostępnych modeli warto wyróżnić:

  • bluzki kelnerskie z krótkim i długim rękawem,
  • bluzki kelnerskie z rękawem 3/4
  • koszule kelnerskie z krótkim i długim rękawem,
  • koszulki kelnerskie polo

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium