Nasz asortyment

 
1px Odzież do restauracji - gdzie najlepiej ubrać pracowników? 0

Odzież dla restauracji

Odzież do restauracji - gdzie najlepiej ubrać pracowników?

Jak usprawnić zaopatrywanie pracowników w odzież gastronomiczną i gdzie najlepiej ją kupić? Temat ten jest dosyć złożony co nie znaczy, że musi zajmować dużo czasu i być skomplikowany. Zamiast szukać nowych rozwiązań i testować różnych dostawców, pozwól aby Przedsiębiorstwo Fryda ubrało Twoich pracowników w taką odzież restauracyjną jaką dokładnie potrzebujesz!

Odzież restauracyjna

Co zyskujesz ubierając pracowników z Przedsiębiorstwem Fryda?

Od ponad 20 lat współpracujemy z różnymi lokalami gastronomicznymi: od dużych hoteli i restauracji, poprzez pizzerie, stołówki i bary po małe firmy jednoosobowe. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wypracowaliśmy wygodny i sprawny system zaopatrywania restauracji w potrzebną im odzież. Co zyskujesz ubierając pracowników u nas?

1) MARKOWE PRODUKTY - elegancka, trwała i wygodna odzież do restauracji polskiej firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK.

2) MASZ WYBÓR - bogata oferta ubrań dla kucharzy, kelnerów, salowych, sprzedawców, barmanów itp.

3) BŁYSKAWICZNA DOSTAWA - zamówioną odzież dla restauracji możesz mieć u Siebie w 24h.

4) POWTARZALNE PRODUKTY - kiedy pojawi się nowy pracownik lub potrzebna jest nowa bluza u nas dostaniesz to co wcześniej zamówiłeś.

5) PROFESJONALNA POMOC - jesteśmy po to aby pomóc Ci ubrać pracowników tak jak tego chcesz. Jeśli nie masz pomysłu doradzimy najbardziej odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

6) ATRAKCYJNE CENY - współpracujemy z jednym z największych polskich producentów odzieży, dzięki czemu możemy zaproponować Ci dobrą odzież gastronomiczną w bardzo atrakcyjnych cenach.

Odzież do restauracji 

Odzież dla pracowników restauracji czyli co znajdziesz w naszej ofercie?

1. Odzież gastronomiczna dla kucharzy:

Bez kuchni i kucharzy nie można mówić o restauracji - to tutaj powstają pyszne potrawy, które mają zachwycić gości. Dla osób pracujących w kuchni mamy profesjonalne bluzy kucharskie zapinane na guziki lub napy, wygodne spodnie zapewniające komfort w czasie pracy oraz stylowe i praktyczne fartuchy zabezpieczające spodnią odzież przed pobrudzeniem. Uzupełnienie oferty stanowi bogata kolekcja czapek kucharskich (m.in. budyniówki, furażerki oraz czapki z siatką), białe obuwie gastronomiczne z podeszwą antypoślizgową oraz dodatki takie jak guziki kucharskie i chusty wielofunkcyjne.

Odzież dla restauracji

2. Odzież gastronomiczna dla kelnerów i kelnerek:

Osoby odpowiedzialne za wydawanie posiłków na sali to często jedyne osoby, które mają kontakt z klientem. Dlatego w ich przypadku wygląd ma kluczowe znaczenie dla wizerunku restauracji. Dlatego dla kelnerów i kelnerek przygotowaliśmy bardzo eleganckie bluzki, koszule, kamizelki i spódnice. Doskonałym uzupełnieniem ubioru są zapaski kelnerskie różnej długości (prawdopodobnie najlepsze w Polsce) oraz apaszki kelnerskie.

Odzież do restauracji

3. Odzież dla pomocy kucharskiej, salowych, sprzątaczek, obsługi technicznej:

W restauracjach i hotelach jest grono osób pełniących najróżniejsze funkcję. Dla tych pracowników również posiadamy odpowiednią odzież: fartuchy, spodnie, bluzy, obuwie. Ubierzemy również pracowników obsługi technicznej w odpowiednią odzież roboczą.

Odzież gastronomiczna

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium