Nasz asortyment

 
1px Odzież do piekarni - trwała, wygodna, estetyczna 0

Odzież do piekarni - trwała, wygodna, estetyczna:

Przedsiębiorstwo Fryda od wielu lat ubiera pracowników piekarni i cukierni w odzież do pracy. Zapewniamy naszym partnerom nie tylko trwałą i wygodną odzież marki KEGEL-BŁAŻUSIAK ale również profesjonalną obsługę na którą składają się:

  • łatwe zakupy internetowe lub telefoniczne
  • błyskawiczna dostawa (nawet w 24h)
  • powtarzalność produktów
  • pomoc i doradztwo w wyborze produktów

W naszej ofercie znaleźć można odzież HACCP dla piekarni: bluzy, fartuchy, spodnie, czapki, obuwie itp. Jeśli w naszym sklepie nie znajdziesz tego czego potrzebujesz koniecznie skontaktuj się z nami (patrz zakładka KONTAKT) - spróbujemy znaleźć rozwiązanie.

odzież do piekarni odzież do piekarni odzież do piekarni odzież ochronna do piekarni odzież ochronna do piekarni odzież ochronna do piekarni odzież haccp dla piekarni odzież haccp dla piekarni odzież haccp dla piekarni odzież haccp dla piekarni
odzież robocza do piekarni odzież robocza do piekarni odzież robocza piekarz odzież robocza piekarz odzież robocza piekarnia odzież robocza piekarnia odzież robocza piekarska odzież robocza piekarska odzież robocza dla piekarni odzież robocza dla piekarni
odzież robocza dla piekarza odzież robocza dla piekarza ubrania do piekarni ubrania do piekarni ubrania piekarnicze ubrania piekarnicze ubrania dla piekarza ubrania piekarskie ubrania piekarniczne ubrania piekarniczne

Cechy odzieży roboczej dla piekarni:

Dzięki doświadczeniu i bezpośrednim kontaktom z piekarniami wiemy, że od naszej odzieży oczekuje się aby była nie tylko ekonomiczna ale również wytrzymała, wygodna, estetyczna i bezpieczna. Aby spełnić wszystkie te wymagania proponujemy Ci odzież roboczą polskiej marki co do której możemy mieć pewność, że odznacza się najwyższą jakością wykonania (w końcu szyta jest za ścianą naszego salony firmowego). Pragniemy Ci opowiedzieć jak to jest możliwa, że oferowana przez nas odzież jest taka dobra:

1. Trwała = długi okres użytkowania.

Odzież która jest wytrzymała to odzież ekonomiczna. Raz zakupiona bluza lub fartuch ma służyć przez długi czas i być odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne jak i "upływ czasu". Aby zwiększyć wytrzymałość ubrań dla piekarzy, polski producent szyje je z najwyższej jakości tkanin Klopman i KBTextil. Materiały te z powodzeniem używane są od wielu lat w produkcji odzieży roboczej. Jednak sam materiał to nie wszystko. Bardzo ważne jest zastosowanie również trwałych nici, które łączą poszczególne elementy materiału w całość. KEGEL-BŁAŻUSIAK w tym celu wykorzystuje mocne nici marki COATS.

2. Wygoda - bo ubranie robocze dla piekarza to jego druga skóra

W ubraniu roboczym piekarz spędza wiele godzin dlatego nie może ono ograniczać jego ruchów. Aby zwiększyć komfort użytkowania, w naszej ofercie znalazła się odzież dla piekarzy wykonana z mieszanki bawełniano-poliestrowej, która jest zdecydowanie bardziej komfortowa w użytkowaniu niż ubrania do piekarni wykonane w 100% z poliestru. W trakcie projektowania bluz, spodni i fartuchów zwrócono uwagę na to aby były one odpowiednio dopasowane i nie uciskały użytkownika.

3. Wygląd ma znaczenie

Dobrze ubrany pracownik stanowi świetną wizytówkę firmy. Elegancki fason odzieży roboczej KEGEL-BŁAŻUSIAK przeznaczonych dla piekarni i cukierni zapewnia profesjonalny wygląd ich pracowników. Ponadto poza standardową odzieżą HACCP w kolorze białym posiadamy również modele w kolorze błękitnym i seledynowym!

4. Parę słów o bezpieczeństwie

W piekarni występuje szereg zagrożeń. W śród nich warto wspomnieć o zagrożeniu urazami spowodowanymi:

  • przez ruchome części maszyn (mieszarek, krajalnic do chleba, rogalikarek, dzielarek, trzeparek do worków itp)
  • przez ostre krawędzie (stołów, blach piekarskich, łopat piekarskich),
  • przez poślizgnięcia, potknięcia i upadki na śliskiej podłodze (płytki ceramiczne itp.)
  • przez poparzenie (rozgrzane piece, gorący tłuszcz i para)

Jak widać ilość zagrożeń jest duża i zróżnicowana z tego powodu warto stosować odzież ochronną do piekarni. Ponadto piekarnie i cukiernie muszą przestrzegać przepisów HACCP, które dotyczą również odzieży roboczej. Nasza odzież robocza dla piekarni z kolekcji HACCP przystosowana jest do tych przepisów - nie posiada zewnętrznych kieszeni, jest koloru białego itp. Ubrania piekarnicze zapinane są na wygodne i trwałe napy, które umożliwiają szybkie zdjęcie bluzy lub fartucha w przypadku jego zaplątania się w części ruchome maszyn. Ponadto odzież posiada "zwartą konstrukcję" pozbawioną luźnych elementów (np. dopinanych kieszeni itp.).

UBRANIA ROBOCZE DLA PIEKARNI I CUKIERNI:

BLUZY DLA PIEKARZY:

W naszej ofercie znajdują się bluzy piekarskie zaprojektowane i uszyta zgodnie z wytycznymi HACCP. Przystosowane do prania w pralniach przemysłowych (charakteryzują się niską kurczliwością). Nie poddają się one efektowi pilingu a wykończenie anty-mnące ułatwia prasowanie.

Bluzy piekarskie Bluzy piekarskie
Bluzy dla piekarzy Bluzy dla piekarzy

FARTUCHY DLA PIEKARZY:

Podobnie jak bluzy tak również fartuchy piekarskie są bardzo wygodne w eksploatacji (przystosowane do prania w pralniach przemysłowych, nie poddają się efektowi pillingu oraz posiadają wykończenie antymnące). Wykonane są z mocnej tkaniny zapewniającej długi okres użytkowania.

Fartuch dla piekarzy Fartuch dla piekarzy
Fartuch piekarski Fartuch piekarski

SPODNIE PIEKARSKIE:

Bogata oferta spodni piekarskich spełniających wymagania HACCP (nie posiadają kieszeni). Dostępne w wersji damskiej i męskiej w kolorze: białym, błękitnym i seledynowym.

Spodnie piekarskie Spodnie piekarskie
Spodnie dla piekarni Spodnie robocze dla piekarni
Spodnie dla piekarni Spodnie robocze dla piekarni

CZAPKI DO PIEKARNI:

Duży wybór czapek do piekarni i cukierni: furażerki, czapki z siatką, siatki na głowę itp. Skutecznie zapobiegają wpadaniu włosów do wytwarzanego pieczywa.

Czapki do piekarni Czapki do piekarni Czapki do piekarni
Czapka do piekarni Czapka do piekarni Czapka do piekarni
Czapka dla piekarza Czapka dla piekarza Czapka dla piekarza

BUTY DLA PIEKARZY:

Specjalne buty robocze dla piekarzy wyposażone w podeszwy antypoślizgowe i wzmocniony podnosek (spełniają wymagania normy EN ISO 20345). Wierzchy obuwia wykonane są w całości z łatwej w czyszczeniu mikrofibry(która jest również wodoodporna).

Buty dla piekarzy Buty dla piekarzy
Buty robocze dla piekarzy Buty robocze dla piekarzy

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium