Nasz asortyment

 
1px Międzynarodowe Targi Budownictwa Bielsko-Biała 2015 0

Międzynarodowe Targi Budownictwa Bielsko-Biała 2015

W dniach 24-26 kwietnia 2015 roku w miejscowości Bielsko Biała odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenie Wnętrze pod nazwą "Twój Dom 2015". Targi odbędą się w Hali pod Dębowcem na ulicy Karbowej 26 w Bielsku Białej. Uroczyste otwarcie targów odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 11:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będzie można zobaczyć i uzyskać informację na temat profesjonalnej odzieży roboczej polskiego producenta KEGEL-BŁAŻUSIAK. Ponadto pomożemy i doradzimy jak wybrać najlepszą odzież do pracy dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

UWAGA! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy niezwykłe ZAPROSZENIE, które upoważnia Cię do bezpłatnego wejścia na 47 Międzynarodowe Targi Budownictwa Bielsko-Biała:

POBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE

Międzynarodowe Targi Budownictwa Bielsko Biała

Podczas targów będzie można zobaczyć ciekawe stoiska wielu innych wystawców związanych z branżą budowlaną. Dodatkowo odbędą się interesujące konferencje i prelekcje takie jak np.:

- Konferencja Inteligentny Budynek Pasywny z udziałem p. Güntera Schlagowskiego.

- Wizja - Budownictwo Pasywne; „Podstawy innowacyjnych budynków pasywnych i czy się to się opłaca? Prelegent Günter Schlagowski i Polski Instytut Budownictwa Pasywnego.

- Inteligentne systemy zarządzania dla efektywności energetycznej budynków. Prelegent - dr inż. Grzegorz Wróbel, Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Akademii GórniczoHutniczej w Krakowie.

- Najnowsze technologie i materiały budowlane dla budownictwa pasywnego. Prelegent prof. ATH dr hab. Janusz Juraszek.

- Automatyka budynkowa dla domów energooszczędnych i pasywnych. Prelegent: dr inż. Marcin Pawlik, projektant DLJM System Sp. z o.o. 

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium