Nasz asortyment

 
1px Bluza kucharska z haftem - najlepszy sposób reklamy! 0

Co zrobić aby Klienci Cię zapamiętali?

Zastanawiałeś się co ma wpływ na odbiór Twojej restauracji przez Klientów? Składa się na to wiele rzeczy - m.in. jakość potraw, wygląd lokalu oraz profesjonalna, elegancka i uprzejma obsługa. Jako, że zajmujemy się ubieraniem hoteli i restauracji w profesjonalną odzież do pracy postanowiliśmy się skupić na tym ostatnim aspekcie.

Wygląd ma znaczenie:

Wygląd pracowników jest jednym z najważniejszych rzeczy, które mają wpływ na odbiór firmy w oczach Klientów. Jeśli chcesz żeby dobrze Cię zapamiętali zrób na nich wrażenie! W tym celu zadbaj o dwie rzeczy:

1. WYGLĄD ODZIEŻY:

Stwórz komplet, który będzie świetnie wyglądał i pasował do wystroju oraz klimatu restauracji. NIE BÓJ SIĘ EKSPERYMENTOWAĆ! Odwiedź nas sklep internetowy - znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych inspiracji. Nasze bluzy kucharskie doskonale komponują się z zapaską, fartuchem a nawet tradycyjną odzieżą regionalną!

2. HAFT lub NADRUK:

Aby podkreślić prestiż lokalu warto wykonać na odzieży haft z logo firmy. Jest to świetna forma reklamy i fantastyczny sposób utrwalenia w pamięci Klienta Twojej marki! Poniżej zdjęcia z ostatniej sesji naszej bluzy kucharskiej oraz zapaski z haftem parzenicy góralskiej - dobry przykład jak przemyślana całość morze wyglądać elegancko, profesjonalnie i przede wszystkim ciekawie!

Bluza kucharska z haftem   Bluza kucharska z haftem
 Bluza kucharska z haftem    Bluza kucharska z haftem

1px Komentarze do wpisu (0)

1px Przesuń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium